Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet bármiből következtetni...

Lehet bármiből következtetni a baba nemére?

Figyelt kérdés

Tünetek, has merre növekszik, előre, vagy szélességre, kívánás ételekre , ciklus napjai és együttlét összefüggései, női megérzések?

Ilyenekre gondolok.

7 hetes km


2018. febr. 14. 21:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyaltalan nincs osszefugges semmivel nem lehet kovetkeztetni.
2018. febr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 😊
2018. febr. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De kár.
2018. febr. 14. 22:21
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Ha lehetne, nem várna mindenki az x. heti uh-t hogy kiderüljön... . ..
2018. febr. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. febr. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 piroska és a farkas ***** válasza:
47%
Amikor megszületett, fütyije volt. / azóta is az van./ Rögtön tudtam, h fiú! 😃 Komolyra fordítva, nekem a hasformámból egyértelműen megmondták anno tapasztaltabbak,h milyen nemű a baba.
2018. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

:D

Hasam még nincs nagyon, max. a puffadástól nagyobb. Már kismamanadrágot hordok, mert a többi kényelmetlen, de a 7 hetes hasamból még nem lehet tippelni. :D

2018. febr. 14. 23:03
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a 40 hetesből se lehet majd... 😂
2018. febr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Jo. Ez a haatippeles... Hulyeseg. Neki is maximum veletlen bejott, mert pont olyan a testalkata, es ra tudtak huzni. Uh alapjan tudjak megmondani h milyen a neme. Persze akkor lesz biztos, amikor kibujik. Mas garancia nincsen ra.
2018. febr. 15. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

7 hetesen semmiképp.


Van olyan babona, hogy ha nem vagy rosszul, akkor fiú. De anyósom is mondja, hogy ő végighányta mindkét terhességét: 1 fia 1 lánya van...

Nekem 1 fiam van, én végig tök jól voltam. Barátnőmnek 2 lánya, mindkétszer tök rosszul volt. Persze ez jó eséllyel véletlen.

Meg azt is mondják, ha sósat kívánsz fiú, ha édeset lány. Én nagyon édesszájú vagyok, és sok sósat ettem terhesen. Tehát nálam ez is bejött. Nővérem együtt ette a hagymás-tejfölös chipset a barackos Boci csokival. Lány ikrei vannak.


A has méretéből formájából egyáltalán nem lehet.


A legbiztosabb ha megszületett. Ismerősöknél ősszel született baba, végig jó eséllyel lányt mondtak, a szülőszobán derült ki, hogy fiú...

Úgyhogy még az UH-t sem ajánlom, hogy az a tuti. AMikor kibújt, az a biztos.

2018. febr. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!