Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki akinek csak...

Volt valaki akinek csak mensesz késés után egy hétel lett pozi a tesztje? Egézséges terhesége volt.1 éve várunk rá és nem szeretném ha méhen kivüli lenne. Görcs aprobak vannak de se vérzés semmi ilyesmi.

Figyelt kérdés
2018. febr. 15. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:

6 nappal később.

Minden rendben volt, csak később fogant. Előtte volt két missed abom, ezért kaptam progeszteron pótlást.

Most lesz egy éves. :)

2018. febr. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ebben a helyzetben vagyok.9.- én kellett volna megjönnie.
2018. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem multhét hétfön kelett volna megjönnie szombaton lett egy nagyon halvány pozi tesztem.Hétfön nem elsö vizeletböl egy pozi.
2018. febr. 15. 20:15
 4/5 Szancsika94 válasza:

Nekem is 5.én kelett volna megjönnie

Voltak már kisebb hányingereim (nem tudom hogy van e össze függés,bizom benne)

De én még nem teszteletem

Volt nagyon pici barnázásom ami inkább a wc papiron vagy a tisztasági betéten látszott

Szerintetek érdemes már tesztelni??

2018. febr. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem nemvárt után 16 nappal lett extrahalvány tesztem, semmi gond nem volt, csak később fogant. Mondjuk nekem nem lett erősebb később sem, de ez már az én egyéni problémám volt. Egészséges, minden kellemetlenségtől mentes terhességem volt
2018. febr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!