Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is nagyon sokat pukiztatok...

Ti is nagyon sokat pukiztatok a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2018. febr. 16. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:

A puffadás normális, ne aggódj

🙂

2018. febr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Valakinek meg nincs mit ennie, nincs meg mindkét keze, meghaltak a szülei.. Versenyezhetünk, hogy kinek sz*rabb az élete. Miről lehet akkor itt érdeklődni, ha nem arról, ami érdekli az embert?


Kedves Kérdező! Én sajnos nagyon sokat, állandóan vissza kell tartanom. Lassan már ezért nem akarok a férjemmel aludni, mert szerintem ahogy elalszom végig pukkantgatom az egész éjjelt. De, ha lehetne a nappalt is. Fogalmam sincs, hogy mitől van, de remélem, hogy majd itt valaki megmondja.

2018. febr. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

még csak a 7.hétben vagyok, de igen! Rengeteget kell! Mikor összejöttem a férjemmel, valahogy leszoktattam magam a fingásról. Tényleg évek alatt csak 1-2 alkalommal kellett csak. Most meg? Egyfolytában alig bírom ki a munkahelyemen, hogy leteljen a nyolc óra és végre kimehessek. (sajna a wc az íróasztalok mellett van egyből és mindenki mindig mindent hall.) Itthon már nem csinálok belőle problémát, férjem csak mosolyog, hogy mi történt velem. :)


Viszont az okát én a sok gyümölcsre fogom. Minden nap figyelek, hogy egyek almát banánt narancsot. Eddig nem igazán ettem. Szerintem ettől van. Főleg amelyik nap körtét ettem.. Na az szörnyű volt!

2018. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jelen! :)

Nekem is nagyon kellemetlen időszak volt ilyen tekintetben. Folyamatosan fel voltam puffadva. És igen, figyelnem kellett társaságban. MINDIG.

2018. febr. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!