Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mindenfeleképp befeküdtetek...

Mindenfeleképp befeküdtetek veszélyeztetett terhesen?

Figyelt kérdés
Veszélyeztetett terhes kismamák! Ti mindenféleképp befeküdtetek a kórházba? Koraterhes vagyok mèg , PCOS-sal, hátrahajló méhhel. Hála Istennek nem vèreztem (nem is fogok) :) , de az orvos azt mondta, hogy vérzés illetve panasz esetén osztályos felvétel. Hétfőn volt ez magánrendelésen. Utrogeastant kaptam napi 3×1 -et , azt mondta ha nem múlik a hasfájás akkor napi 3×2 kell. Tanácstalan vagyok. Félek, hogy a kórházba csak ártanának a vizsgálatokkal.

2018. febr. 16. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Nem fektettek be, nagy ritka ha azert befektetnek mert veszelyeztetett vagy.
2018. febr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fektetnek be ha/ameddig nincs semmi panaszod!
2018. febr. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez nem indok hozzá.

Én is veszélyeztetett vagyok az első perctől: lombik terhesség + méh fejlődési rendellenesség + 3 méhplasztika + méhnyak elégtelenség + előző terhesség középidős vetéléssel végződött.

De 'csupán' ezekért nem fektettek be, csak amikor véreztem.

2018. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Többször voltam már vérzéssel bent a sürgősségin. Nem fektettek be (leidenem van, ir vagyok és tachycardiám van) kaptam utrot 3x2. Plusz feküdnöm kell itthon.

Eddig 5 uhm volt pedig csak 7 hetes vagyok.

Eddig viszont minden rendben van szerencsére a babával.

2018. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Többször véreztem, kaptam utrogeastant, de nem fektettek be. Azt mondta a doki, hogy nyugalom, csak akkor kell befeküdnöm, ha nagyon nagy gáz van.


Mikorra vagy kiírva?

2018. febr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Miért gondolod, hogy ártanának a vizsgálatokkal?
2018. febr. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!