Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek az orvos máshogy...

Szerintetek az orvos máshogy viselkedik?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy orvos màshogy viselkedik egy 20 éves vagy annàl fiatalabb terhes lànyokkal, mint pl egy 30 évessel. Tudom neki nem szabad különbséget tenni, de viszont a fiatal anyukàkat sokan elítélik, orvos is elítélheti? Pl bunkón viselkedik, megjegyzéseket tesz stb.. Tapasztalatokra lennék kívàncsi!
2018. febr. 17. 17:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%
Az ilyen abortuszra biztató orvosokat fel kell jelenteni! Megtettétek? Remélem, igen.
2018. febr. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vàlaszokat! Ment mindenkinek a zöld ;)
2018. febr. 18. 08:39
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem biztatta abortuszra, csak mivel fiatal volt azt feltételezte, hogy nem akarja megtartani és mivel barátnőm nagyon örült a babának ezért nyilván rosszul esett neki. Miután mondta, hogy megtartja normális volt, nem akarta rábeszélni semmire.
2018. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Bocsáss meg, de eleve az abortusz LEHETŐSÉGÉNEK a feltételezése helytelen volt.

Terhesség esetén az orvosnak NEM lehet az első gondolata az, sem túl fiatal, sem túl öreg anya sem, hogy " megtartja-e".


Őrület. Erre tanítják az orvosin? Erre tett esküt?

2018. febr. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom legfrissebb infók alapján,hogy szinte kötelességük megkérdezni, kívánt terhesség-e ?!
2018. febr. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem egy bunkó orvost nem érdekli a korod, ha bunkó akar lenni, akkor az is lesz.

30 voltam amikor a második gyerekemet vártam, azzal volt végig elfoglalva a doki, hogy minek nekem második gyerek?

2018. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!