Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ez gond lehet? Ilyen esettben...

Ez gond lehet? Ilyen esettben ez normális hogy az orvos így viselkedik? Melleim is még be vannak dagadva az mennyi idő után nem fog fájni?

Figyelt kérdés
05.12 én csináltam egy tesztet ami pozitív lett 05.14 én elmentem orvoshoz mondta hogy mennyek uhára de ő gratulál. Át mentem uhára ott mondták nem látnak semmit, mennyek vissza 1 hét múlva. De tegnap délután jött egy kis barna utána meg halványabb vér egyből be mentem a kórházba az orvos mondta nem tud mit csinálni ha terhes is vagyok nagyon fiatal mennyek haza, nagyon erősen el kezdett itthon fájni a derekam enyhe görcsök voltak, majd ki mentem a mosdóba és kicsit több vér jött darabosabb . Meg ijedtem fel hívtam egy magán orvost ő mondta hétfőnél előbb nem tud semmit csinálni majd vissza hívtam a kórházat hogy most ilyenkor vissza kell e mennem mondták nem maradjak itthon. Azóta hol jön hol nem jön vér. De a derekam annyira fáj majd bele őrülök fel kell ni se tudok. Görcs szerencsére nincsenek csak félek mert eddig nem volt ilyen és a telefonba is azt mondták ez normális ha vetélésnél fáj. Ez az esett így normális szerintetek? Azért kérdezem mert volt már sajnos egy vetélésem de akkor bent fogtak és csináltak egy gyógykaparást. Most meg meg se vizsgált az orvos. A derék fájdalom lehet ettől? és ilyenkor mi a normális mennyiségű vér ? Neten annyi mindent olvastam szerintem azért parázok.

2014. máj. 18. 12:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem 2 vetélésem volt,korai szakaszban.Nálam sem láttak semmit az Uh-n.Ki is nevettek,hogy hogy hietem,hog terhes vagyok,majd az orruk alá toltam a pozi teszteket.Az elsőnél olyan volt,mintha késve megjött volna a menzeszem,de görcsim abszolót nem voltak.A második nagy görcsökkel kezdődött,majd vérezni kezdtem.A mellduzzanat és fájdalom abban a pillanatban elmúlt,ahogy a menzeszem felerősödött.Én azt javaslom,menj be a kórházba,mivel nagy görcseid vannak.Adnak majd legalább görcsoldót és meg is vizsgálnak.Ne telefonálgass,hanem állíts be.Akkor biztos nem küldenek el.
2014. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Voltam bent és haza küldtek, utána hívtam őket. Mondták ne mennyek be csak ha sok vér jön.
2014. máj. 18. 13:57
 3/17 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt,csak én nagyon nagyon véreztem,és alig tudtam járni a fájdalomtól,mégis haza küldtek. Nagyon érdekli őket...ja és mondták,h lehet h menstruálok...

Vettél be gyógyszert?

2014. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Fájdalom csillapítót vettem be. Ha pénzt kapnak egyből másabban beszélnek.
2014. máj. 18. 16:03
 5/17 anonim ***** válasza:

Én nagyon ki vagyok akadva rájuk... Azért kapják a fizetésüket,h kezeljék a beteget.

Egyébként nagyon sajnálom ami történt :( Hogy vagy most?

2014. máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát nehezn viselem mert kicsit félek vérom aholnapot hogy orvos is mondja nincs semmi baj. Most nem jön szinte vér csak kis barnázás de ha pisilek nagyon szúr meg a derekam fáj. Meg ami a tetőpont ma ment vissza párom külföldre és egyedül vok.Ki vagyok de nem tudok mit tenni. Amikor meg tudtam terhes vagyok mindent meg tettem vitamint szedtem, ettem rendesen, nem élet semmi nem volt. 5 hetente 1 hétre jön haza és mondtam terhes vagyok semmi nem volt. Szóval nem értem miért nem maradt meg. Csak félek hogy valami baj lesz h nem lehet több gyerekem. Ez már a második elsőnél bent tartottak most meg semmit nem mondtak.
2014. máj. 18. 17:36
 7/17 anonim ***** válasza:
Sajnálom:( mikor volt az első vetélésed?
2014. máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
2 évvel ezelőtt volt az nagyon megviselt és azért próbálkoztunk most de ez még rá tett.
2014. máj. 18. 18:06
 9/17 anonim ***** válasza:

Voltal dokinal?mi volt

?

2014. máj. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Úgy volt be mentem meg vizsgált haza jöttem akkor elment, majd fel hívtam hogy most ilyenkor mi a teendő vissza mennyek e vagy nem kell, s közölte maradjak ott meg lesz amensim majd hétfőn mennyek az sztkba, és majd megvizsgálnak. Most ott vok cseppek jönnek vizeletbe semmi nincs szinte, és szúr. Tanácstalan vagyok.
2014. máj. 18. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!