Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevesebb az eselye a magzat...

Kevesebb az eselye a magzat elhalásnak, mint a vetélésnek? Bővebben lent

Figyelt kérdés

8 hetesen voltam utoljára orvosnál. Jövő héten megyek a 12. Heti Uh-ra. Volt szívhang 8 hetesen. Vérezni nem vérzek. Tehát a spontán vetéléstől már nem tartok, csak az érdekelne, mennyi az esély, hogy esetleg vérzés nélkül baja lett? Hogy pl. nem lesz szívhang jövő héten?:( Bocsánat de nagyon izgulok. Minden válasz érdekel. Remélem minden rendben lesz. Köszönöm.

11 hetes km


2018. febr. 20. 06:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Alapvetoen semmi okod az aggodalomra, ezekben a hetekben a pozitiv hozzaallason kivul semmi mast nem tehetsz, hiszen a babatol egyertelmu jelzest nem kapsz, mint pl kesobb a magzatmozgas.

Nyilvan barmi tortenhet, az elso 12 het a legrosszabb ilyen szempontbol. Pont ugy a 7. het, mint a 10. Ezzel nincs mit tenni.

Nekem pl 12 hetesen volt pecsetelesem, de uh-n kiderult, hogy 2 hete leallt a fejlodes, megsem volt addig jele. Ilyen is van. De a terhessegek donto tobbsegeben nem ez torteik.

Nem lehet latatlanul biztosra allitani semmit sem ebben az idoszakban.

De veled miert is lenne?

Normalis, hogy izgulsz, de probalj meg ezen tullendulni es legy pozitiv. :)

Minden jot!

2018. febr. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A vételének jó része 12ik hétig történik meg. Esély utána is van csak csökken. Ilyet h mennyi az esélye? Nem mondok, nézz Google-t és megmutatja mennyi a vételések aranya, nalad is épp ennyi az esély. Én holnap megyek 12ik heti Uh-rá, mást én se tehetek mint nem aggódom és alig figyelek ezekre. Mondjuk nekem van egy 14 honaposom és mellette igen nehéz bármire is nagy figyelmet fordítanom... nyugi és nem lesz baj!
2018. febr. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!