Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zavart a magzat mozgása...

Zavart a magzat mozgása terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Ki hogy élte meg ? Zavart vagy szeretted ?
2018. febr. 19. 18:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

Zavart??? 😵

Én nagyon szerettem.

2018. febr. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Dehogy zavar!! Az zavar ha nem erzem :) 23hkm
2018. febr. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon szerettem. Az utolso 2-3 hobapban volt olyan, h igy ereztem, benyult vhova es megfogott vmit.? Ez a nehany eset azert kivetl: varatlan es es fajdalmas volt. Elofordult, h erre riadtam almomban az agyban fekve :)
2018. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Imádtam minden percét a várandósság legszebb időszaka mikor megmozdul a babád.
2018. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Jaj dehogyis zavaró. Néha mondjuk kikerekedik a szemem, hogy na ez most mi volt amikor nyom egy bukfencet vagy lerúgja a bordámat de amúgy nagyon aranyos és megnyugtató a tornázása. Az pedig különösen cuki amikor az apukája hívja és azonnal reagál rá. :)
2018. febr. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Tavasszal lesz az első lombikom én már nagyon várom :)

Viszont barátnőm 31 hetes terhes és ő nagyon szenved utálja ha mozog a baba,várja a szülést h újra " egyedül " lehessen...

2018. febr. 19. 18:31
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Mivel nagyon fájt, így igen, mondhatjuk. Attól nem lesz kevésbé jó anya a barátnőd se, hogy kellemetlen neki.
2018. febr. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
Hát engem baromira zavart. Én is nagyon szeretem a gyerekeimet, és aggódtam, mikor nem mozogtak, mivel azonnal arra gondoltam, hogy bajuk lehet és pánikoltam, ha pedig újra mozogtak, akkor megnyugodtam, hogy minden rendben, de azt nem tudom, hogy magát az érzést szeretni hogy lehet. Mintha hörcsögök mászkálnának a gyomromban, vagy az ebédem, vagy nem is tudom. Nekem borzalmas volt, folyamatosan hányingerem volt tőle mert egyszerűen annyira természetellenes az egész. Nagyon vártam, hogy egyedül lehessek a testemben.
2018. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Örülök,ha mocorog,mert tudom,hogy jól van.Viszont nagyon kényelmetlen érzés is tud lenni...
2018. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Én imádom, ahogy kavar odabent! Bár még pici (18. hétben) vagyunk. Nem tudom, hogy később is jól fog-e esni. Egyedül az kellemetlen, ha ràrúg a hólyagomra. Bár ez is még gyenge, szóval nem vészes.
2018. febr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!