Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet a meh novekedes miatt...

Lehet a meh novekedes miatt faj bal oldalt az alhasam?

Figyelt kérdés
A heten toltom a 21.hetemet, es par napja van hogy mar ugy kelek hogy fajdogal. Van hogy este, de mindennapos par napja. Veszelyeztetett terhessegem van, valamiert azt is megeroltetonek tartom mikor atmegyek az 5percre levo gyogyszertarba, es visszafele csiga tempoba kell jonnom mert faj. Penteken berohantam a dokihoz mert megijedtem hogy magzatvizem folyik, bar azt mondta nincs baj, de van egy huvelygombam(amit megkerdojeleznek mivel semmi panaszom nincs. Az viszketni szokott, egni, rendszeres folyassal jarna, ilyenem meg nincs), de sajnos mivel rossz hire van a dokinak hogy elvileg ittasan jar be meg minden, igy inkabb rendeltettem tesztbetetet de csak mara fog megerkezni. Van okom aggodni? Vagy normalis ennyi idosen!?
2018. febr. 20. 07:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Inkabb normalis dokihoz mennek
2018. febr. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!