Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kikoltoztunk Ausztriaba, de...

Kikoltoztunk Ausztriaba, de otthon szulnék?

Figyelt kérdés

Tappenzen vagyok mar .

Magyaro.on van a munkahelyem .

Ugye Ausztriaban nincsen vedono igy a vedono lezárt.

Ilyenkor csak jarok a haziorvoshoz meg a korhazba a vizsgalatokra es ott szulok ?? A baba papirjait otthon kell intezni es lefordittatni? Vagy hogy mukodik ?


2018. febr. 20. 10:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ha MO-n vagy bejelentve mint dolgozó, akkor itthon kéne szülni, meg orvoshoz járni is. Két felé nem fizethetsz TB-t. Meg szerintem felesleges papirmunka meg huzavona az útlevél stb, mert az nélkül nem viheted vissza. És tudod milyen "gyorsan" megy itt minden. Vagy itt szülsz, és megvarod mig minden irata és utlevele megjön, vagy amott szülsz, és nem hozod haza egy jópár hónapig. Ez oda vissza huzavona. Ha pl parod kint van, akkor menj oda szülni, vagy szétváltok egy időre... 3-6 hónap. Vagy mindenki haza jön, azt majd vissza mentek ha a gyermek iratai meglesznek. Mást nem tudsz csinálni.
2018. febr. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!