Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Késik a menstruáciom 1 hete....

Késik a menstruáciom 1 hete. A teszt negativ. Lehet hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Ma egy hete késik a menstruáciom. Semmi tûnetem nincs. Férjemmel félidöben voltunk egyûtt.... Az elsö terhességemnél màr a menszesz kimaradàsa utàn az 5 napon pozitivat teszteltem és görcsöltem is. Most semmi tûnetem nincs csak nem jött meg.

Valaki járt igy hogy terhes volt és negativat tesztelt? Nálatok mi volt az elsö tûnet és mikor jelentkezett?



2018. febr. 20. 12:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam is volt már ilyen. Aztán egyik nap hirtelen megjött.
2018. febr. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha félidőben voltatok együtt, már kimutatná a teszt 100%-ra Ha utána is voltatok együtt és hosszabbak a ciklusaid 30 napnál, akkor még egy két napon belül lehet pozitív, de szerintem nem vagy terhes. Egy hét késés az sok. Főleg, ha esetleg mindig azonos hosszú a ciklusod. Együttlét után, ha sikerült a teherbeesés 14-16 nappal már biztosat mutat a teszt.
2018. febr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
31 naposak a ciklusaim mostanàban! Abbol gondolom hogy késöbb fogant! Szombaton csinálok tesztet aztán irány a doki!
2018. febr. 20. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!