Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? A barátommal...

Lehetek terhes? A barátommal aktív szexuális életet élünk, óvszerrel védekezünk eddig probléma nem történt.

Figyelt kérdés
Kicsit aggódok, mivel 4napot késik a mensim, sosem volt rendszeres, de most félek kicsit. Ő nyugtat, hogy problema nem történhetett. Kb már lassan benne vagyok egy baloldali kisebb tüdőgyulladásban, és influenzát is elkaptam. Antibiotikumot mától kell szednem.Babat nem szeretnénk, még nem jött el az az idő. Kellemesen idegeskedek:/ Ötlet?

2018. febr. 21. 09:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Négy nap késes még belefér. De neked is csak a szokásos sablon tanácsot tudom mondani, hogy csinálj tesztet.
2018. febr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Teszt,4 napot késik, már mutatnia kell valamit...
2018. febr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A betegség is befolyásolhatja, hogy késik...csinálhatsz tesztet, de ha rendesen védekeztetek, nem hiszem hogy baba lenne..főleg ha aktus közben sem történt arra utaló dolog, hogy összejöhetet a baba
2018. febr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
minden esetre csinálj egy tesztet, nincs 100%-os védekezés
2018. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Atbeszeltuk a párommal, nyugtatgat hogy mindig kihuzza mielott elmegy. Nagyon aggodok. terhességi tesztet venni még nem volt merszem..
2018. febr. 21. 21:14
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Pedig jelenleg ez az első lépés: teszt! Mi az, hogy nincs merszed? Szedd össze magad, vegyél egy tesztet, tesztelj.

Nem hinném egyébként, hogy az lennél, kicsi az esély. A betegség miatt késhet és amúgy sem rendszeres azt mondtad.

2018. febr. 22. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Most akkor óvszerrel védekeztek, vagy kihúzza mielőtt elélvezne??? Mert egyik helyen ezt írod, másikon azt.


Én jelenleg a 4. babámat várom, aki megszakításos védekezés mellett, terven kívül fogant.


Szóval vegyél egy tesztet.

2018. febr. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A 'megszakításos védekezés' az nem védekezés...
2018. febr. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ovszerrel vedekeztunk! VEDEKEZTUNK! csak mielott elelvez igy is kihuzza elobb
2018. febr. 22. 22:26
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Így az esély nagyon kevés, de ha késik, akkor is a teszt az ésszerű lépés. A késés hátterében több minden állhat, ha nem terhes vagy és sokat késik, akkor is érdemes orvost felkeresni.
2018. febr. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!