Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelentettétek be a...

Mikor jelentettétek be a szüleiteknek hogy érkezik az unoka?

Figyelt kérdés

8+2 napos terhes vagyok eddig minden rendben.

Most a hétvégén találkoznánk mindkettőnk szüleivel és a nagyszüleinkkel, tesóinkkal is.

Legközelebb húsvétkor a 13-14 héten találkozunk majd velük.


Nem tudom elmondjuk e most a babát vagy inkább csak a következő találkozásnál. Egyedül anyukám miatt zavar, mert vele naponta beszélek telefonon és kissé zavaró hogy nem tudom megbeszélni vele, nagyon jóban vagyunk.


Ti mikor mondanátok el a helyemben illetve ti mikor mondtátok el a családnak?


2018. febr. 21. 19:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

12. héten mondtam el anyukámnak, apámnak 1 héttel később

A párom szülei csak ezután tudták meg

2018. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Anyukameknak 8. heten, anyoseknak 14. heten, Karacsonykor, akkor talalkoztunk ( mas orszagban elnek )
2018. febr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi a saját helyzetünkben biztos megvárnánk a 12. hetet minimum, mert tudjuk, hogy sajnos egyikünk családja sem fogadná örömmel a hírt és nem szeretnénk abortusz kampányt hallgatni hetekig az egész családtól.


Kérdező, a te helyedben viszont elmondanám előbb, ha örömmel fogadják és csak sokára találkoztok újra.

2018. febr. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi a 4-5. heten, ahogy kimutatta a teszt.
2018. febr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
71%

Mi 8 hetesen mondtuk el, volt szívhangja meg csudiszépen fejlődött, de bárcsak visszaszívtuk volna... 12 hetes UH-n tudtuk meg h 9. héten állt meg a fejlődése, mindenféle előjel nélkül :( missed ab műtét kellett.

Mamám nagyon sírt, ő nagyon érzékeny lelkű. Azóta is lelkiismeret furdalásom van.. szóval gondoljátok meg. Bármi lehet 12. hétig sajnos.

2018. febr. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Nagyon sajnálom kedves utolsó!

Én is ilyesmitől félek. Nagyszüleim nagyon idősek már, biztos nehezen viselnék ha elvetélnék.

Viszont mindenki nagyon fog örülni még ha váratlan is lesz, mert nem tudták hogy próbálkozunk. Mindkét családdal jóban vagyunk így csak egyszerre szeretnénk elmondani.


Hétvégéig szerintem ezen fogok őrlődni. Mert vagy most a 8. hét végén vagy a 14 hét elején mondjuk el.

2018. febr. 22. 08:34
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi elég hamar elmondtuk, kb a tesztelés után rögtön.

Szerintem semmi értelme várni a 12. hétig. Minek? Ha netalántán mégis baj lenne (ne legyen), akkor úgyis elmondanátok akkor, hogy lett volna baba de elment. Szóval ha most találkoztok, szerintem újságoljátok csak el, hadd örüljenek. :)

2018. febr. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Csak a legjobb barátnőm tudta a 12. hétig. Utána mondtuk el a szülőknek. Nem babonából, egyszerűen csak akartunk egy kis időt, amíg csak mi tudjuk. Utána is kaptam bőven elég kéretlen tanácsot és cseszegetést...
2018. febr. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Volt 3 vetélésem ezért mi óvatosan bántunk a híreszteléssel.


Anyukámnak kb 8 hetesen mondtam el. Nagyon jóban vagyunk, sejtette ő :) Plusz pont egyszerre utaztunk el a világ két különböző pontjára, nem akartam volna, hogy úgy menjen el hogy nem tudja.


Apukámnak 13. hetesen a genetikai UH után. Tesómnak szintén.


Anyósom nehéz dió volt, neki 14.hetesen telefonon mert nem tartózkodott az országban.

2018. febr. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

15 nagyon sajnálom...

Részvétem.

( véletleül ahogy tekertem le érintőképernyőn negatívan értékeltem... Már nem lehet visszavonni :( )

2018. febr. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!