Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jart mar ugy valaki, hogy...

Jart mar ugy valaki, hogy terhesen nem nyalta a párja?

Figyelt kérdés

Mióta terhes vagyok, valahogy ez eltunt....

22.heten vagyok. Meg csak most hiztam kb 2 kgt. Szoval nem hinnem hogy undorodna tolem...

Mar a szules lehet benne ? Vagy mi??


2018. febr. 22. 05:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán az lenne a legegyszerűbb, ha rákérdeznél. Olyan embernek szülsz, akivel kommunikálni sem tudtok egy teljesen alap témáról? Ha jó a kapcsolatotok ő fog biztos választ adni.
2018. febr. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem őt kérdezed meg, mi a problémája?
2018. febr. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Igen.

Nem tudom miért ő sem tudja.

Jóformán csak kézzel elégített ki terhesen mert az aktus meg nekem volt kényelmetlen.

Amúgy terhesen nekem az egész szeméremtest, kisajak nagyajak hatalmasra duzzadt, sötét színe lett,én magam csúnyának láttam,így nem is vártam el az orált.

Kérdezd meg a párod.

Szülés után minden visszaállt.

2018. febr. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

hát azért nem alap téma :D az időjárás alap téma, hogy a meló helyen mi volt, az is alap téma, hogy mi legyen a vasárnapi rántotthússal az is alap téma. De hogy édesem mióta teherbe esetem nem kényeztetsz orálisan, azért kicsit kényesebb ügy :)


de ennek ellenére mi nem segíthetünk ebben, tőle kell megkérdezned. Nálunk egyáltalán nem volt szex a terhesség alatt - meg is beszéltük a férjemmel miért nincs, mi az oka. csak íg ylehet.

2018. febr. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk a szex mimden mozzanata alaptema. Szerintem ez így jó és egyszerű egy kapcsolatban. Kivel beszélnék erről, ha nem a férjemmel? Nálunk két okból nem volt. Rengeteg folyásom volt, így én ezert nem szerettem volna. A férjem pedig félt, hogy elkapok valamit. Így mi ezt a terhesség idejére felfüggesztettük. A nőgyógyász azt mondta egyébként, hogy nem tilos. De nekem nem esett jól, mert végig az járt a fejemben, hogy olyan mintha nem lennék ott lent tiszta a sok folyás miatt.

Kérdezd meg, hogy o miért kerüli. Ezer oka lehet és egyáltalán nem biztos, hogy az undor az.

2018. febr. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Nekem csinálta volna, csak már a terhesség elején is teljesen bekeményedtem tőle. Így kb. a 13. héttől teljesen hanyagoltuk, előtte 2-3x próbáltuk (állandó hányingerem volt, így többször nem kívántam).

A hüvelyi orgazmus se ment a 22. hét után. Keményedtem közben.

Most a 36. hétben vagyunk. Rossz, hogy szinte az egész terhesség alatt "hanyagolva" vagyok, de mi megbeszéltük, ami alap egy kapcsolatban. Most már ő is csak kézzel van kényeztetve, méhszáj kinyílás, fájdalmak, állandó orrdugulás van stb. De ezt is megbeszéltük és normális ember megérti.

2018. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem sem elégített ki a férjem orálisan a terhesség alatt, mert én nem akartam. (Duzzadt, sötét színű volt nekem is a szeméremajkam meg az egész szeméremtest.) 30. hét után sima aktus sem volt, mert akkor már zavarta a baba jelenléte a férjemet. Mi meg tudtuk ezeket a dolgokat felnőtt módon beszélni, hogy ne legyen sértődés meg agyalás. Szülés után visszaálltak a dolgok. Kérdezd meg a férjed, miért nem csinálja! Lehet azt hiszi, hogy nem szabad. :)
2018. febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!