Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Busznyák Csaba, győri...

Dr. Busznyák Csaba, győri szülész-nőgyógyászról vélemény?

Figyelt kérdés

Győrben olyan nőgyógyászhoz jártam, aki már nem vezet szüléseket, 1 hete pozitívat teszteltem és szeretnék már olyan megbízható nőgyógyászhoz menni akinél esetleg szülhetnék is. Aki ismeri a doktor úrat és van személyes tapasztalata vele kapcsolatban az leírná a véleményét? Van magánrendelése is? Árban mennyi amit vizsgálatoknál kb. elkér?

Előre is köszönöm ha leírod a véleményed,tapasztalatodat! 😊


2018. febr. 22. 11:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os válaszoló! Én is a Fekete doktorhoz járok. Volt tavaly egy méhen kívülim, a műtét előtt 2 héttel volnam nála magán rendelésen, akkor azt mondta minden rendben. Újra terhes lettem. Sokáig nem tartott mert eleve pecsételtem végig. (Elmentem a kardirexbe, mert nagyon aggódtam Tőle pedig csak 25-re kaptam időpontot. Igaz h rendes volt tőle mert akkor nap nem rendel. Szóval elmentem a kardirexbe ahol sürgősségi beutalóval küldtek a kórházba. Írtam a dokinak e-mailt, hogy hogyan tovább és mit tegyünk) Csak e-mailben vagy az asszisztensét értem el, azt is csak rendelési időben. Nagyon hittem Benne... sajnos missed ab lett a vége... :( nem válaszolt azóta sem az e-mail-re és nem is láttam... :( úgy érzem én most fogok váltani. Tényleg aranyos, kedves, szán időt a betegekre, de lehet én nem voltam neki olyan fontos... bocsi ha egy kicsit hosszú és kesze-kusza lett. Tegnap volt a műtétem...:(
2020. nov. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!