Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38-39-40 hetes kismamák hogy...

38-39-40 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Érezztek már valamit? Mikorra vagytok kiírva?

Én tegnapra voltam de még semmi, jósló keményedés néha..


2018. febr. 23. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én 5 nappal vagyok túl a kiírt napon, de úgy tűnik, nagyon jól érzi magát a kisasszony odabent. 🙂

Állandóan keményedek, jönnek a görcsök szépen sorban, de semmi “igazi”. Feje beékelődve, méhszáj nyílik, nyákdugó nincs. Hátha a frontok meghozzák a babákat! 🙂 Már nagyon kellemetlen így a végén, ráadásul a pocakom az elejétől kezdve hatalmas, igencsak szenvedek már. 🙂🙂

2018. febr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na akkor egy cipőben járunk! Nekem nyákdugó már egy hete elment, de még semmi!

Esetleg privihez lenne kedved?:)

2018. febr. 23. 12:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én 38 hetes vagyok. Semmi jele, de nálam csak az elsővel voltak jelek, bár az eltartott 3 hétig, szoval semmi jelentősége ezeknek az előjeleknek... de ma voltam fent nst-n a szülőszobán és nagy szélcsend van. Majd hétvégén jön a nagy lehűlés, hátha nektek beindít valamit, én még ráérek, bár nem lenne nekem sem ellenemre már a szülés.
2018. febr. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nolyka válasza:
Sziasztok. 38 hetes 3 napos ma de nagyon megszenvedek. Nagyon virgonc kislany alig birom mikor mozog. Sajnos cukros lettem terhesseg alatt szoval mar alig varom hogy leteljen inzulin dieta minden termeszetesen. Hala itennek canadaban elek ingyen van a sok gyogyszer, otthon nem tudom magyarba . Mar nagyon varjuk a kislanyt foleg hogy felver, vietnami es magyar. Izgatott vagyok nagyon.
2018. febr. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nolyka válasza:
Oh lemaradt marcius 10 re vagyok kiirva de inditott lesz a cukor miatt ha nem magatol indul be. Josloim vannak rengetegszer.
2018. febr. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Első vagyok. 41+5-nél tartunk, de még mindig semmi. Már nagyon nehezen bírom. :( Ha hétvégén sem indul be, hétfőn indítják.

2018. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Hogy vagytok? 🙂

#1

2018. márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sziasztok, ma volt a terminusom. Semmi különös! Hétfőn befeküdhetnék, de nem szeretnék indítást!!!
2018. márc. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!