Lehet terhesseg?

Figyelt kérdés
Az a harci helyzet hiogy ovulaciokor voltunk egyutt parommal es elotte is egy nappal (babat szeretnenk) az adott napra ra szamoltam 12 napot mert ha sikerult akkor ra 12 napra van a beagyazodas ez pont mensi napjara esett kesett is 1 napot tegnapelott viszont megjott de mar 4 napja emelygek hanyingeren van a mensim nm is eros nm is gyenge koezepes vajon lehet ettol meg baba

2018. febr. 24. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán
2018. febr. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mar van egy kislanyom vele is megvolt az elso honapban masodik honapba tudtam meg hogy 7-8 hetes terhes vagyok ezert is merult fel ujbol a gyanu
2018. febr. 24. 10:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes.


Helyesírásra és mondattagolásra majd inkább a férjed tanítsa a gyerek(ek)et. Nálad csak jobban érthet hozzá.

2018. febr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bocs nem lehet tokeletes mindenki mint TE tudod kozbe foztem es a gyerekre is figyelnem kellett nem volt idom visszaolvasni hogy helyesen irtam e le mindent!!!! Nekunk tokeletlen anyukaknak nem jut mindenre idonk mint neked!!! Tanacsot kertem valamirol ES TUDD MEG HOGY AZ OTHON ELTOLTOTT 7 EV FONTOSABB MINT 6 EV EGYETEM!!!ENGEM TOKELETLEN EMBERT ARRA NEVELTEL A SZULEIM HOGY HA JOT NEM TUDOK MONDANI RODSZAT NE MONDJAK...
2018. febr. 24. 11:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha elmúlt a vérzés pár napra rá tesztelj. Nekem majdnem végig volt vérzésem. (6 hósan állt el) Remélem sikerrel jártatok! :)


"Jöhet a lepontozás"

2018. febr. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom kedves vagy 😙
2018. febr. 26. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!