Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 4D UH "összeegyeztethető "a...

A 4D UH "összeegyeztethető "a 2D időpontjával? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval arra lennék kiváncsi, hogyha 4 hét múlva megyek újra 2D-re( 16 hetesen) az orvosomhoz, akkor kb mikor menjek 4D-re, csak mert úgy tudom a sok ultrahangozás kevés időközönként nem tesz jót. De ha 4 hetente járok a magánhoz 2D-re, akkor mikorra időzítsem majd a 4D-t? Kb 2 hétre rá? Vagy hát nemtudom hogy működik ez, mindig megnéznek majd 4hetente 2D-n a szülésig?

Bocsánat de első baba es tajékozatlan vagyok :)


2018. febr. 27. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Menj amikor szeretnél.

Én havonta megyek a dokimhoz,az 2D.

12.héten volt genetika plusszba, 18 hetesen másik genetika és még aznap szívultrahang is (tehát 2 uh egy nap,fél óra darabja)

4Dre havonta másfél havonta járunk kukucskálni kb.

Czeizrl intézeten volt a genetikák,még le is ieták hogy nyugi van,nem átalmas az ultrahang

2018. febr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég komoly magándokim van , én is rakerdeztem az uh-ra, semmit nem érez belole a baba; nem artalmas!!! Tevhit, mint sok más..... 😏
2018. febr. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hu akkor jo koszonom!

Most 12 hetesen fajt ahogy odanyomta....

Utana is ereztem hogy faj..

Persze atvilagitottuk a szerveit is, meg nem vagyok mar egy vekony hasfalu :D

2018. febr. 28. 12:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Az neked fáj csak nyugi,őt védi a méhed a magzatvíz.

18 hetes genetikán lenn feküdt nagyon és háttal.Hiába ettem tornáztam mentem egy nagy kört,sehogy nem akarta magát mutatni.A doki a combtövemet úgy benyomta szemem majd kiesett,de csak onnan tudott rámérni amire kell.Szívuh-n meg addig bökdösték amig meg nem fordult,háttal nem lehet szívuh-t csinálni.Profi helyen voltam (czeizel intézet),nem a dokik mészárosok,csak ha a baba rosszul feksuik akkor nekik az a dolguk hogy megtegyenek mindent ami nem árt.Nekem fájt kicsit,de ez volt az ára hogy tudjam minden oké.

(extraszegyellős babám van,4D-ken is a keze a feje előtt és 10 perc után még hátat is fordít 😀)

2018. márc. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!