Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van kedvetek elmesélni hogy...

Van kedvetek elmesélni hogy reagált a párotok a pozitív tesztre? A terhességre?

Figyelt kérdés
Nekem még nincs ilyen tapasztalatom, csak kíváncsiskodnék. Jó olvasni az ilyen történeteket :)
2018. febr. 28. 11:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon örült neki!
2018. febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Az elsőnel meglepi volt, el voltam utazva, ott csinaltam a tesztet, hoztam neki ajandekba egy kis meglepit, amivel elmondtam, nagyon nagyon örült. Akkor már majdnem egy eve probalkoztunk. A masodik nem volt ennyire romantikus, első honap probalkozas, mondtam hogy hazafele munkabol hozzon már egy tesztet, megcsinaltam, pozitiv, "b.szki, terhes vagyok"! Ledobbentunk mindketten, nagyon nem szamitottunk ra, hogy most elsőre összejön. Persze neki is nagyon örültünk :)
2018. febr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Először azt se tudta mit kell a teszten nezni,akkor ébredt (én akkor már 3 orája fel voltampozi teszttel a kezemben de nem akartam felébreszteni).Ült a kanapén és nem akarta elhinni,első olyan hónap volt amikor lehetett próbálkozni,eszünkbe se jutott hogy összejöhetett,már 3 napja késett mire eszembe jutott. (fogamzásgátlot szedtem sokáig,csak 3 hónapja hagytam abba,azt hittem még nem állt be)
2018. febr. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Az első baba nem volt tervezett, nem rég óta voltunk akkor eggyütt. Én voltam csak a lakásban, csináltam 10 tesztet mert nem akartam elhinni hogy pozitív, amikor haza ért én ültem a fürdő padlóján és keservesen sírtam. Ő nagyon megyilyed, aztán mikor látta hogy mi a kiborulásom oka mellém ült és vigasztalt hogy nem lesz semmi baj.

A második babánkkal úgy voltunk hogy jöhet ha akar, de nem görcsöltünk rá a dologra. Nagyon hamar össze jött a dolog, ott a tesztet és egy pár kiscipőt tettem a kocsijába reggel. Nagyon boldog volt.

A negyedik babát (a második babáról kiderült hogy ketten érkeznek) még nem jelentettem be neki. Most valahogy úgy szeretném hogy a gyerekeink is részt vegyenek a bejelentésben.

2018. febr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

de szuper. Gratulálok nektek :) Jó ezeket olvasgatni.

Utolsó: remélem eszedbe jut valami frappáns ötlet. Ami nekem tetszett h csináltak egy családi képet/selfit és utána a kismama szerkeztette képet egy programmal ahol aláirta hogy a 4 tagú családunk :) De ugye csak 3an voltak a képen :)

2018. febr. 28. 13:14
 6/14 A kérdező kommentje:
illetve hogy a képen titokban a gyereköc tartott egy képkerete/táblát hogy kistesóm lesz :)
2018. febr. 28. 13:19
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sejtettuk h uton van a baba , akit nagyon vartunk, es mar 2 napja kesett, de nem mertem tesztelni , nehogy csalodjunk. Aztan csak ravettem magam a tesztre, a furdobol kikiabaltam a ferjemnek, hogy „ dragam!!!!!“, o meg jott egybol es mutattam neki a tesztet, ahogy egyre erosodott rajta a csik. Nagyon orult o is, en 10 perc panikba estem :D el sem akartam hinni , pedig pikk pakk osSzejott. 🙏🙏 azota mar 13+ 5 khm vagyok.
2018. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
gratulálok neked is utolsó :) Boldog babavárást.
2018. márc. 1. 07:05
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
Az első nagyon meglepi baba volt zokogva hivtam fel,mindketten megijedtünk,csinaltam vagy 10 tesztet. A masodik babánkat nagyon vártuk de igy is meglepetés lett mert ovu utan 2 hettel fogant,boldogan a nyakába ugrottan a pozitív teszttel és nagyon boldog volt Ő is.
2018. márc. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
14%
Ó mennyi tökéletes ember van itt...
2018. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!