Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismama vagyok,...

20 hetes kismama vagyok, eddig femibion vitamint szedtem minden nap, viszont mindjárt elfogy megint egy dobozzal. Válthatok más vitaminra pl. Gravida? Lesz ebből valami probléma?

Figyelt kérdés
2018. febr. 28. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nyugodtan, ez csak egy vitamin.
2018. febr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én 14 hetesen mindent abbahagytam.

Semmi gondom nem volt végig, a baba is egészségesen született.


Nem is értem, milyen probléma lehet szerinted, ha más multivitamint kezdesz szedni...

2018. febr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
13%
Én is femibiont szedtem és kb 20hetesen mondta a doki hogy abba hagyhatom. Ha rendszeresen és úgymond változatosan eszel akkor nincs rá már szükség. Hallotam olyat is hogy aki végig szedi annak esetleg nagy lesz a babája meg hasonlók.
2018. febr. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi baj lenne belőle?mire gondolsz?
2018. febr. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Abbahagyni teljesen nem szeretném, főleg, hogy nem mindig sikerül változatosan étkezni, így szükségesnek érzem, akkor váltok a gravidara 🙂
2018. febr. 28. 13:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
jól lenne már nem táplálni ezt a buta babonát, h a vitamintól nagy lesz a gyerek
2018. febr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, bátran válthatsz :)


Kár, hogy még a dokik is hisznek abban, hogy a vitamint abba kell hagyni, mert attól lesz nagy a gyerek.

Vitamint azért kell szedni, mert a gyerek elvesz mindent az anyától ami neki kell, az anya meg tönkremehet bele. Amúgy meg akár egész életünkben lehetne szedni vitaminokat, ásványi anyagokat, aminosavakat (persze egyénre szabva), mert ezek kihatással vannak az energikusságunkra, a bőrünkre, az életünk minőségére, de még a gondolatainkra is (pl. depresszió).

2018. febr. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Váltani válthatsz, csak nem biztos hogy be fog jönni a másik is. Én az előző terhességemnél szedtem a Femibiont, majd váltottam másra, és mindegyiktől hányingerem volt, vagy álmos voltam tőle, végül vissza kellett térnem a Femibionhoz. Most is azt szedem, 20. héttől viszont csak 2 naponta. Szerintem kár kísérletezgetni, inkább örülj, hogy elsőre megtaláltad az ideális vitamint, és nem kellett kísérletezgetni mindenféle mellékhatásokkal. Amúgy miéŕ akarsz váltani?
2018. febr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én elevitről valtottam Trimeszterre .

Abban látszólag is van cucc rendesen. Azt ajánlom !!!!

2018. febr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!