Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másfél hete késik, most egy...

Másfél hete késik, most egy barna pötty volt a bugyimon, lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Másfel hete kellett volna megjönnie, nagyon stresszelek :/ egy hónapja szexeltünk a barátommal, használtunk gumit végig, és el sem ment, kivette és befejeztük. Idő közben kézzel csináltuk egymásnak, de nagyon nagyon figyeltünk, hogy ne érjen hozzá az előváladékos kezével hozzám. 3 hete kezdődött az egyetem ujra, és nagyon megváltoztak a napi dolgaim. Későn fekszem, koran kelek, stresszele minden miatt. Eddig se volt szabalyos a mensim, de ezt mar soknak tartom. Azt hallottam ket het utan kell tesztelni, de nagyon nagyon félek. Hét elején görcsös volt a hasam, olyan mikor meg szokott jonni, meg pattanásos lettem, de semmi. Es most egy barna pottyot talaltam a bugyimban. Ugye nem lehetek terhes? Tényleg mindenre figyeltünk a pasimmal. Megvarom a 2.hetes keses idopontjat es tesztet fogok csinalni, es emegyek nogyogyaszhoz. Nagyon nem hianyozna egy baba most. Hogy lehet megszakitani? Hol es milyen modszerrel lehet a leggyorsabban abortuszt intézni? Nagyon aggódom :/ voltam orvosnal korabban, mert mensrruacios hasfajasom irtozatosan meg tud olni. Minden fajdalomcsillapitot kiprobaltam, egyik sem volt jo.. :c aztan az orvos multkor felirt egy ujat, egy hetig szedtem(mensi elso heteben) de nem jott meg. Jaj nagyon delek kerlek nyugtassatok meg :( 19eves lany
2018. febr. 28. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Már rég tesztelhettél volna.
2018. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a stressztől késik. Nem gondolom hogy terhes lennél.
2018. febr. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az aktustól számítva kell 2 hetet várni,nem a mensinek kell annyit késnie.

Holnap vagy a napokban tesztelj,de ha nem került beléd sperma,akkor kizárt a terhesség.

2018. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak a streszz. Mutatja már a teszt az esetek 98%-àban megbízhatóan. Tehát tesztre fel!
2018. márc. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!