Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok, és...

8 hetes terhes vagyok, és barna folyásom van, ami még csak a wc papíron látszik. Kb másfél hete is tapasztaltam ugyanezt, de akkor 3 napig tartott. Valakinek volt hasonló? Mi lett végül?

Figyelt kérdés
Természetesen voltam orvosnál, és mondtam neki hogy volt már barnázás. Semmi rendellenességet nem talált. Az embrió jól fejlődik, jó szívhanggal. Esetleg arra gondolt, hogy akkor szoktak a nők barnázni, vagy vérezni, ha a méhlepény közel van a méhszájhoz. Na de ilyen korán? Azt hittem , hogy az később alakul ki. Természetesen ha keddig nem múlik el, újra felkeresem a dokit.
2018. febr. 4. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kedd? Már holnap felkéne keresned. Sőt, első nap felkell barnázás esetén, mivel az is vér. Kicsit se aggódsz?
2018. febr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
pénteken voltam dokinál, akkor nem látott semmi rendellenességet, azt mondta hogy korai szakaszban előfordulhat. Ráadásul most "kellene" idő szerint megjönnie, azt is mondta, hogy sok esetben emlékezik a szervezet erre. Nem tudom.. Aggódok persze, de mint írtam másfél hete is volt ilyen, és elmúlt. Mondjuk az érdekes, hogy semmi gyógyszert nem írt fel, progipótlót se.
2018. febr. 4. 14:17
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

Amikor én voltam 8 hetes, szintén barnázás miatt csütörtöki napon voltam orvosnál, tökéletes szivhang volt, vérkép rendben volt. Ez a barnázás péntekre elmúlt. Hétfőre kaptam az új időpontot.

Majd szombaton reggel wc papíron láttam barna pöttyöket, délre sötétbarna lett, délután kettőkor értünk be a kórházba, addigra már nem volt a babának szívhangja. Másnap kaparták.


Kívánom hogy veletek minden rendben legyen, de én a helyedben inkább bemennék egy kórházba feleslegesen, minthogy elmenjen a baba.

2018. febr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%

Én is a 8.-10. hét közt barnáztam folyamatosan.

Említettem terhesgondozáson, de elküldtek annyival, hogy pihenjek sokat, pedig előtte már volt egy vetélésem :((

Szerencsére a baba megmaradt, de ha az orvoson múlt volna, akkor ott döglök meg én is és a baba is :((

2018. febr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor írni kellene receptre progreszteron pótlót! Duphastont,vagy utrogestan. Nekem rendes piros vérzés lett belőle,de ömlött. A duphaston segített. Persze hematómám volt a hátsó falon. Emiatt volt.

Helyedben járnám a doki nyakát,hogy írjon fel valamit, vagy hogy ez nem normális. Nemtudom milyen doki....

2018. febr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Es mi lenne ha bemennel az ugyeletre? Csak mert en nem lennek nyugodt. De te netezz csak tovabb...
2018. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tegnap voltam bent az ügyeleten szintén vérzéssel. A baba jól van, a méhszájam vérzett. Azt mondta a doki, ilyenkor előfordul, hogy elpattan ott egy ér.

Ha darabos, barnás, akkor vissza kell mennem.


6 hetes vagyok.

2018. febr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

3 gyerkőcöt hordtam úgy ki, hogy rengeteget barnáztam a 17. hétig. Elsőnél még kórház volt, másodiknál csak otthoni pihi, harmadiknál Duphastont -ami semmit se segített- és csináltam a dolgomat, mert muszáj volt. Szerencsére semmi baj nem volt. Ma már nem veszik olyan szigorúan ezt mint 20 éve, valószínű már tapasztalatból tudják, hogy ez nagyon gyakori és nem jelent feltétlenül rosszat. 20 éve meg halálra rémítettek..

Olvastam is olyat, hogy pl.Amerikában ebből nem csinálnak ügyet. Persze meg kell nézni, hogy rendben van-e a baba és nem megerőltetni magad, de látod, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni..

2018. febr. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a hozzászólásokat, főeg azokét, akik már átestek ilyenen. A barnázás megszűnt.
2018. febr. 5. 18:29
 10/12 anonim ***** válasza:
És azóta ni a helyzet veletek? :)
2018. máj. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!