Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes ha a menstruaci...

Lehetek terhes ha a menstruaciom alotti par napon kellemetlenul faj az also hasam baloldala?

Figyelt kérdés
Eddig amiota figyelem(jo par eve) mindig megduzzadtak a melleim es borzaszto erzekeny lettem mielott megjott. Ket honapja kezdtunk gumi nekul szeretkezi. (1 honapban egyszer.) Mult honapban mejott anelkul hogy ereztem volna barmit is. Most meg, hetvegen kellene megjonnie de nagyon szur a hasam bal oldala es nagyon be van kemenyedve a hasam. Tudja valaki mitol? Therbe eshettem? (Menstruacio elso napjatol szamitott 4. napon szretkeztunk.) Ja es 2 napig tartott a menszim. Ez is szokatlan, mert altalaban 3-4 napos. Es miutan megjott vettem tesztet a biztonsag kedveert, tehat a mult honapban nem estem teherbe. Mi a csuda van velem?
2010. jún. 8. 23:39
 1/3 Grim13 ***** válasza:
Terhes vagy ! Amúgy meny el orvoshoz mert ez sok mindentől lehet !
2010. jún. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kicsi a valószínűsége, hogy teherbe estél. Ki persze nem zárható. A védekezés nélküli aktus után 3 héttel már biztosat mutat a teszt, csináld meg.


A fájdalommal pedig menj el nőgyógyászhoz. Lehet pl ciszta.


Jobbulást!

2010. jún. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi. Ma csinalok egy tesztet. Ja es meg mindig szur a hasam. :(
2010. jún. 9. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!