Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta terhes vagyok, nem...

Amióta terhes vagyok, nem kíván a férjem. Mit tegyek? Vagy fogadjam el?

Figyelt kérdés

12 hetes terhes vagyok, ikrekkel. Hozzá tartozik a történethez, hogy 6 év után estem teherbe, ugyan fel nem adtuk, de már nem igen számítottam rá 41 évesen, pedig régóta minden vágyam volt, hogy babánk legyen. Mindegy is.


Veszélyeztetett terhes egyelőre nem vagyok, bár azt mondta a doki, ez a későbbi hónapokban sajnos státuszt válthat elég könnyen, mert a két baba nagyon "össze-vissza" fekszik odabent, szóval ha szeretkezünk, nagyon óvatosan tegyük. Tehát, azóta, amióta pozit teszteltem, nem is volt semmi, de már nagyon vágynék rá. Csók, simogatás, összebújás van, de deréktól lefelé mintha "nem is léteznék" a férjem számára. Mindig azt mondja, ne ő legyen a hibás, ha elvetélek, mert az orgazmus könnyen azt okozhat. Pedig majd megőrülök, hogy kicsit több is legyen végre megint.

Nagyon szeret és félt, állandóan a hasamat simogatja egyébként :) Tegyek valamit vagy fogadjam el a dolgot, hogy ő ettől most totálisan elzárkózik?



2018. márc. 1. 19:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon jó férjed van,öleld meg és mond el neki mennyire hálás vagy érte,és szereted.Ritka kincs ez manapság!Gratulálok a babákhoz. :)
2018. márc. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
64%

#7

Saját tapasztalat?

Én a harmadikat várom, de köszi, még megvan a szexuális életem...


Mondjuk én 29 vagyok, és csak 1 babával terhes. Nem tudom, a fentiek tekintetében mi a helyes.

2018. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!