Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent pontosan a "haskemé...

Mit jelent pontosan a "haskeményedés"?

Figyelt kérdés
24+4 napos vagyok, és nagyon gyakran érzem kellemetlenül feszesnek a hasamat. Viszont ha elkezdem nyomkodni itt-ott, soha nem érzem keménynek. Akkor most minek is hívják ezt az érzést?
2018. márc. 2. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem betonkemény volt és nehéznek is éreztem olyankor. Húzott lefelé.
2018. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát ha benyomtad, akkor is keménynek érezted? Én csak belülről érzem feszesnek folyamatosan, de kívülről, azaz tapintásra nem az.
2018. márc. 2. 18:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is inkább csak belül kemény és tényleg, mintha egy nagy kődarab húzná lefelé.

Kívülről megfogva nem ilyen, puhább, de ez nálam normális, hiszen van sajnos zsír is a hasamon, így azt a puhaságot érzem.

2018. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: hány hetes vagy? Amit érzel, akkor azt keményedésnek nevezed?
2018. márc. 2. 19:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fugg attol is, hogy mekkora zsirreteg van rajta. Ilyentajt mar feszes volt a hasam, igy mindenhol kemeny volt. Egyszeruen ereztem, hogy le kell ulnom, mert igy nem okes.kellemetlen
2018. márc. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Ma töltöttem a 35. hetet, de már régóta keményedik a hasam, mivel fizikai munkát végzek (2 hete hagytam abba), kisgyerekem, kutyám is van, pihenni nem sok időm jut, így kb. 25-26. héttől elég durván keményedett.

Még most is puha a hasam ilyenkor külsőleg, de mint írtam, rajtam van felesleg is, tehát csak a zsír a puha

:D . Egyértelműen keményedés, sokszor ha megyek az utcán, meg kell állnom pár másodpercre, mert lépni is rossz lenne annyira belehasít. Én hiába szedek 2500-3000 mg magnéziumot, ugyanúgy előjön, mintha nem szedném.

2018. márc. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A terhessegem vége felé nekem a josloim volt ilyenek hogy pár percre bekemenyedett a hasam. Nagyon erős feszülő érzést éreztem az egész hasamban, és mikor hozzanyultam kő kemény volt. Amikor elmúlt akkor érezhető volt tapintásra is hogy puhább lett
2018. márc. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!