Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Feb.23-an szeretkeztünk a barátommal megszakításossal, viszont lehet hogy egy kicsit bennem ment el, pont ovulációban vagyok, azóta hányingerem van és levertnek érzem magam. Lehet eselye hogy terhes vagyok?

Mikor tesztelhetek először?

Értelmes válaszokat várok előre is köszönöm.



2018. márc. 3. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Mindig van esély, ha hímvessző van a hüvelyedben. Március 9-én már megbízható eredményt adnak a terhességi tesztek, most még nem.
2018. márc. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Esély van rá, de az biztos hogy nem terhesség miatt van már hányingered. Ilyenkor még nem lehet tünet.
2018. márc. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

5-6 nap múlva már tesztelhetsz.

Konkrétan hányadik ciklus napon történt az eset?És hány naposak a ciklusaid?

Remélem ezek után van annyi eszed,hogy többet ilyet nem engedsz a barátodnak,aki borzasztóan éretlen lehet még a szexhez,még a saját testét sem ismeri.

2018. márc. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
25.napon és általában 32-33-34napos.
2018. márc. 3. 12:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha teherbe is estél,még csak a napokban történne meg a beágyazódás,de még talán annak is korai,szóval tüneteket semmiképpen sem érezhetsz.

Azt nem tudom,hogy miért nem vettél be még akkor esemény utáni tablettát..?

2018. márc. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hányinger meg a tünetek biztos hogy az izgulástól van. Anno én is egyszer így szeretkeztem a párommal, én is minden tünetet produkáltam, bebeszéltem magamnak hogy úristen terhes lettem.. Hálistennek nem! De akkor megfogadtam, hogy soha többet nem lesz ilyen! Azóta szedek fogamzásgátló tablettát. Remélem neked se lesz belőle gondod, de ha nem kívánt a baba akkor ne játszatok a tűzzel. Lassan már lehet tesztelni, reggeli vizeletből, és nyugi! Addig úgyse tudsz mit tenni!
2018. márc. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!