Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam a barátommal...

Tegnap voltam a barátommal gumival és tegnap volt az ovum. Tegnap este görcsölt a hasam, meg ma reggel. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tegnap úgy voltunk együtt hogy amikor ki vette belőlem lehetséges hogy belém jött pár csepp sperma. Nem vagyok benne biztos hogy belém ment de valószínüleg igen.

12-dikén kell majd megjönnie.

Mit csináljak?

Meg miért fáj a hasam alul?

Lehetséges hogy terhes leszek?

A peteérésem tegnap volt,szóval azért gondolom hogy terhes lennék.

Segtsetek, mit tegyek?


2018. febr. 27. 06:54
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Ja és tegnap este meg ma reggel úgy keltem fel hogy nagyon fájt a fejem iszonyatosan görcsölt. Nem akartam be venni algopirint. Nem tudom mi van velem.
2018. febr. 27. 07:03
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha óvszerrel csináltátok végig akkor hogy a csudába ment beléd sperma mikor kihúzta? Nem szabadulóművészek, és a gumin se tudnak átszublimálni.


Amúgy meg ha félsz, írass esemény utáni tablettát.

2018. febr. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha gumival csináltatok, akkor hogy mehetett beléd? Amúgy ilyen hamar nem derül ki, hogy terhes vagy-e, még be sem ágyazódott. Szerintem a peteérés miatt görcsöl a hasad. Mondanám, hogy csinálj tesztet, de az is csak kb. két hét múlva mutatná ki a terhességet.
2018. febr. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Nem félek hogy az lennék én örülnék neki. A gumiból viszont amikor kivette belém ment pici mert hozzám ért. Tesztet meg akkor 2 hét múlva veszek. Nem kell engem leoltani. Segítséget kértem nem meg alázást.
2018. febr. 27. 07:35
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem oltás, csak nem értem. Ha szeretnetek gyereket, akkor miért gumival szeretkeztek?


Ilyen hamar nem lehetnek tuneteid

2018. febr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Fizikai képtelenség hogy a gumiba csomagolt péniszét kihúzva beléd jusson a sperma. Az hogy hozzád ért utána mondjuk gumi nélkül az nagyon kevés a teherbe eséshez mert nem másznak be a hüvelyedbe kívülről.

Ne aggódj nem leszel terhes. A peteérés miatt viszont görcsölhet a hasad.

2018. febr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
De azért a biztonság kedvéért csinálok tesztet
2018. febr. 27. 08:16
 8/28 A kérdező kommentje:
A vizeletem viszont világos fehéres
2018. febr. 27. 08:26
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, megkérdezhetem hány éves vagy? Mert elég tudatlannak tűnsz ezen a téren. És ezt nem bántásból mondom.
2018. febr. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
70%
Uramisten xd most gyerek miatt szexeltek? Mert akkor minek a gumi xd attol h utana hozzad ert nem jit sperma a huvelyedbe. Felesleges a teszt. A fejed az idotol is fajhat. Es mivel irod is!!!!! Hogy most!!!! Van peteeresed!!! Egy h hulyeseg terhessegre gondolni, ketto ezert faj a hasad xd uram gyere le. Legalabb olcass mar utana a dolgoknak basszus
2018. febr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!