Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség előrehaladtával a...

A terhesség előrehaladtával a hátfájás egyre rosszabb?

Figyelt kérdés
A 21.-22. hétben kezdett el fájni a hátam. Most vagyok a 25. hetemben, és még mindig fáj. Számíthatok arra, hogy mondjuk 8-10 hét múlva a fájdalom még erősebb lesz, mint most?
2018. márc. 3. 19:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 30. hét körül kezdett fájni, azt hittem a hasam növekvő súlya miatt és végig a szülésig egyre rosszabb lesz. De 2-3 hét után teljesen megszűnt.

37 hkm

2018. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor te nagyon szerencsés vagy. Biztosan arról lehetett szó, hogy idővel hozzáedződött a hátizomzatod az egyre jobban növekvő súly cipeléséhez.
2018. márc. 3. 19:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. Sőt, nekem a vajúdás közben is a derekam fájt, a hasamra nem is emlékszem, hogy fájt volna. Az maradt csak meg, hogy a derekam annyira fájt hogy azt hittem az összes csontom eltörik.
2018. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Tartást kell megtanulni..

Van fenn magyar video i hogy hogyan kell ülni, állni..járni.. Nézd meg.. Nekem segített..

Plusz a dokim kismamjógát javasolt( azt bevallom ellógtam, mert nincs rá időm, pedig szeretném csinálni.....egyszerre 2 helyen nem tudok lenni :( )


Mindenesetre mozgást javasolt, ami kibillent a megszokott mozdulatoktól..tartásból


Ha nem változtatsz, akkor várhatóan rosszabb lesz

2018. márc. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Járok kismamatornára, és időnként pocaktámaszt használok, ami nagyon jó, de nem akarom egész nap használni, mert attól tartok, hogy nagyon ellustulnának a hátizmaim. Ezenkívül masszíroztatom a hátamat a férjemmel.
2018. márc. 3. 20:46
 6/8 anonim ***** válasza:
MaszírozQSaal ővatosan.. Összehúzódásokat okozhat!
2018. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen meg kéne erősíteni a hátizmot, mélyizmokat.

Már most fáj a hátad, szülés után valószínű elmúlik, de ahogy a pici gyarapszik, a sok emelgetéstől ismét fájni fog.

Pláne mikor majd babakocsit kb 10kg emeled a gyerekkel, így simán lépcsőzől majd akár 20kg-val is majd....

2018. márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hogy viseletd a terheségedet?
2022. ápr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!