Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi esélye van a vetélésnek...

Mennyi esélye van a vetélésnek harmadik terhesség esetén, ha két gyermeket gond nélkül kihordtam?

Figyelt kérdés
28 éves vagyok most, öthetes a babával. Az első kettő között 16 hónap van. Az orvosom szerint szerencsés alkat vagyok szülés szempontjából is.
2018. márc. 5. 07:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb. 20% a vetélés esélye minden terhességnél.
2018. márc. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ugyanannyi, mint elso terhessegnel, felteve, hogy nincs olyan egeszsegugyi problemad, ami vetelest okozhat, vagy ido kozben nem lett.

Nekem pl 14 honap van az elso ket gyermekem kozott, elotte es kozben sem volt vetelesem, majd akartunk meg egy gyereket. Azota 4 vetelesem volt 7-11 hetes kor kozott es nem sikerult gyereket szulnim ujra 3 ev alatt.

(Konnyen teherbe esek, a ciklusom tokeletes, millio vizsgalat utan sem talaltak egyertelmu okot a vetelesekre.)


A legegyszerubb, ha eszedbe sem jut a veteles lehetosege, teljesen felesleges es “onpusztito” ugy gondolni ra, hogy nincs okod.

Szoval csak legy pozitiv!

2018. márc. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pont ugyanannyi, mint elsőre sajnos...

Én az elsőt vetéltem 9 hetesen (missed ab volt pontosabban, már korábban elhalt, műteni kellett), 25 évesen, makkegészségesen, ikrek, első próbálkozásra összejött terhesség.

Másodiknál szintén első próbálkozásra összejött, született egy csodás kislányom.

Most készülök a harmadikra, 3,5 év lesz a különbség, ha minden jól megy. Sajnos nem minden aggodalomtól mentesen vágok bele, de bízom benne, hogy nem lesz baj.

2018. márc. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!