Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Mennyi esélye van a vetélésnek harmadik terhesség esetén, ha két gyermeket gond nélkül kihordtam?

28 éves vagyok most, öthetes a babával. Az első kettő között 16 hónap van. Az orvosom szerint szerencsés alkat vagyok szülés szempontjából is.

márc. 5. 07:14  Privát üzenet  

A válaszok
Kb. 20% a vetélés esélye minden terhességnél.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 5. 07:31 Privát üzenet

Ugyanannyi, mint elso terhessegnel, felteve, hogy nincs olyan egeszsegugyi problemad, ami vetelest okozhat, vagy ido kozben nem lett.

Nekem pl 14 honap van az elso ket gyermekem kozott, elotte es kozben sem volt vetelesem, majd akartunk meg egy gyereket. Azota 4 vetelesem volt 7-11 hetes kor kozott es nem sikerult gyereket szulnim ujra 3 ev alatt.

(Konnyen teherbe esek, a ciklusom tokeletes, millio vizsgalat utan sem talaltak egyertelmu okot a vetelesekre.)

A legegyszerubb, ha eszedbe sem jut a veteles lehetosege, teljesen felesleges es “onpusztito” ugy gondolni ra, hogy nincs okod.

Szoval csak legy pozitiv!

# 2/3Időpont márc. 5. 08:27 Privát üzenet

Szerintem pont ugyanannyi, mint elsőre sajnos...

Én az elsőt vetéltem 9 hetesen (missed ab volt pontosabban, már korábban elhalt, műteni kellett), 25 évesen, makkegészségesen, ikrek, első próbálkozásra összejött terhesség.

Másodiknál szintén első próbálkozásra összejött, született egy csodás kislányom.

Most készülök a harmadikra, 3,5 év lesz a különbség, ha minden jól megy. Sajnos nem minden aggodalomtól mentesen vágok bele, de bízom benne, hogy nem lesz baj.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont márc. 5. 09:43 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Harmadik trimeszterben diéta?
Tapasztalt valaki hasonlót? 38+2hkm vagyok, a hasam egészen lent húzodik, feszül, nem tudom leirni sem pontosan. Megneheziti a járást is, minden mozdulattal fáj. A baba nem...
Terhesség harmadik trimeszterében szoknya vagy nadrág?
Az utolsó menstruació első napjától számított harmadik hétben vagyok és hanyingerem van hol erősebben hol gyengébben. Ez lehet terhesség?
Terhesség alatt combhízás! Harmadik trimeszterig minden szépen alakult, de most nagyon megugrott. El fog tűnni?
A harmadik terhesség viseli meg tényleg a legjobban a szervezetet?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!