Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól látja az orvos hogy...

Mikortól látja az orvos hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Tehát ha az elkövetkezendő napokban kell hogy megjojjon és én mondjuk ma elmegyek dokihoz akkor ő már látja a terhességet?
2018. márc. 5. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Elöször is, ha még nem maradt ki a menzeszed, akkor miböl gondolod, hogy terhes vagy?


Másodszor nem attól függ, hogy lehet-e látni a terheséget, hogy mikor lenne a menzeszed, hanem hoyg mikor volt a megtermékenyítö aktus, mert ettöl függ a terhesség nagysága, és 6 hétnél korábban nem vehetö észre.

2018. márc. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem maradt még ki. Csak kíváncsi vagyok mennyire lehet látni. Rendben köszi :)
2018. márc. 5. 09:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha most kell megjönnie, és esetleg volt is beágyazódás, a doki még nem fog látni sima vizsgálattal semmit sem. Söt még hüvelyi UH-sem.

Most a méhfal meg van vastagodva, és az abban pár mm nagyságú magzatot nem lehet látni. DE ha úgy mész oda, hogy lehet, hogy terhes vagy akkor is azt fogja mondani, hogy vastagodott méhfal pár hét múlva ha nem jön meg menjél vissza...

2018. márc. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem


1 hét múlva már látja, de nem biztos, hogy azt is, hogy élő.. Az 2 hét még..


Vérvétellel, vagy terhességi teszttel lehet látni, hogy elindult-e valami

2018. márc. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2018. márc. 5. 10:03
 6/6 Bossszi ***** válasza:
Szia! Nekem késéstől számított 5. Napon látott pici petezsákot. Sajnos volt már egy méhenkívüli terhességem ezért nézte ilyen gyorsan. De a 6. Héten kell mennem, akkor azt mondta a orvosom ott már lesz szívhang.
2018. márc. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!