Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ennyire alacsony a hcg-m?...

Ennyire alacsony a hcg-m? Vagy baj van? Okt 9-én és 11-én is a Clearblue halványan (halszálvékony csík) pozitív lett.15-én megjött, nem görcsöltem, egy picit kevesebb volt, de azért volt.

Figyelt kérdés
Nem értem mi van velem. Ma teszteltem ismét Clearblue-val és ismét halvány + lett, de már nem csak a hajszálvékony vonal jelent meg hanem vastagabb, csak nagyon halvány. Viszont más teszt meg negatív. kb 1 hete hányingerrel küszködök, van hogy egész nap. Most akkor terhes vagyok?
2008. okt. 28. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem igen:-)) Gratulálok!

Én is így voltam 27 héttel ezelőtt:-))Nem is akartam elhinni, mert amikor előzőleg terhes voltam akkor egyértelműen 2 csík volt, most meg alig látszott, majd egy újabb teszt és ua. az eredmény,azt hittem képzelődöm, de nem:-))) Drukkolok! Várj egy pár napot és csinálj még egyet, bár tudom milyen hosszú tud lenni ilyenkor egy pár nap....

Minden jót!

2008. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon izgulok! Már fél éve próbálkozunk. Ma délután rendel a dokim, elmegyek hozzá, hogy nézzen meg. Talán már lát valamit (remélem van mit). CSak a vérzés zavar hogy miért volt. Ha elment volna a baba akkor most kb 1 héttel később miért halványan poz a teszt??
2008. okt. 28. 12:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Elképzelhető,hogy babás vagy.Viszont ez az eset velem is megtörtént.egy fél éve.A tesztem halványan+lett majd megjött.menszi után teszteltem egy +.rohantam a dokihoz,megvizsgált és sajna elment,de még a HCG szintem magas volt(kb 2 hétig még).

neked szurkolok,hogy ott legyen a babóca.Minden jót!

9 hetes kismama.

2008. okt. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!