Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek még terhes?

Lehetek még terhes?

Figyelt kérdés

Peteéréskor szeretkeztünk a párommal megszakításosan, 5napja késik és hányingerem van szédülök, gyakran megyek mosdóba de a teszt mégis negatívat mutatott, ez már végleges vagy túl hamar csináltam meg?

Feb.23-24.en szeretkeztünk, 31-2napos a ciklusom

Mielőbbi válaszotokat köszönöm.



2018. márc. 6. 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
40%
Mibol gondolod, hogy valoban terhes vagy ? Szeintem nem vagy az. A tesztnek mar mutatnia kellett volna.
2018. márc. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A tünetekből meghogy 5napja késik, sosem késett amenzeszem.
2018. márc. 6. 10:00
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami nem stimmel az írásodban, ha február 23-24 körül szeretkeztetek és te akkorra gondolod a peteérésed még el se telt azóta 14 nap mikoris meg kell jönnie.
2018. márc. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 babyboom567 ***** válasza:

valamit elszámoltál szerintem

most március 6 van, ha 5 napja késik, akkor elsején kellett volna jönnie,a sex meg 23-24.én volt 5-6 nappal előtte?

még akkor is túl korai lenne a teszt, ha 23.án lett volna peteérésed, mert nem telt el 14 nap.

2018. márc. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nekem mindig ugyvan a peteérésem hogy egy héttel azelőtt mielőbb megkell jönnie. De akkor az aktus utan két héttel végezzek tesztet! Köszönöm.:)

Tudtok érzékény teszteket mondani nekem?

2018. márc. 6. 10:24
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha peteérésed menstruáció elött van ténylegesen, akkor menj el orvoshoz, mert az nem normális, mert így sose fog tudni beágyazódni, mert nem lesz mibe. Itt valami nem stimmel. Vagy Te tudod rosszul a peteérésedet vagy valami probléma van a háttérbe. Tüneteid nem lehetnek ilyen korán.
2018. márc. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kb 4napig vagyok termekeny idoszakban es utana 5-6 napra ra jon meg kb
2018. márc. 6. 14:08
 8/13 anonim ***** válasza:
#6-os vagyok. Ha 5-6 napra rá jön meg akkor irány az orvos. Sose lesz amibe beágazódhatna a megtermékenyített petesejt, mert a menstruációval leválik.
2018. márc. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De miből gondolod h akkor vagy csak termékeny? 4 napig nem lehetsz termékeny. Ha kilokodik a petesejt 24 órán belül meg kell termékeny ülnie különben elöregszik.
2018. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Hat ugy hogy mindig akkor van feherfolyasom es nekem az azt jelzi h akkor van az ovulacios folyamat.
2018. márc. 6. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!