Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek még terhes?

Lehetek még terhes?

Figyelt kérdés

Peteéréskor szeretkeztünk a párommal megszakításosan, 5napja késik és hányingerem van szédülök, gyakran megyek mosdóba de a teszt mégis negatívat mutatott, ez már végleges vagy túl hamar csináltam meg?

Feb.23-24.en szeretkeztünk, 31-2napos a ciklusom

Mielőbbi válaszotokat köszönöm.



2018. márc. 6. 09:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szóval fogalmad sincs róla, hogy mikor van ovulációd. Normál esetben 12-16 nappal mensi előtt.

Folyás alapján nem lehet ezt napra pontosan belőni. A fehér folyás nem is ovulációs folyás egyébként.

2018. márc. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Akkor te biztos jóbban tudod, hogy nekem mikor van ovum:))
2018. márc. 7. 21:07
 13/13 anonim ***** válasza:

6-os és 8-as vagyok. Egy biztos, ovuláció után 1 héttel ha megjön az nem normális. Ahogyan már írtam szerintem most péntek körül nem várod, szóval még nem is késik. Amúgy nem fehér folyás szokott lenni termékenységkor.


Mindentől függetlenül lehetsz terhes, de tüneteid nem lehetnek.

2018. márc. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!