Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem késő nőgyógyászhoz menni?

Nem késő nőgyógyászhoz menni?

Figyelt kérdés
Ovulàciós teszteket használtam babatervezès elejétől, a pici február 9-e körül fogant, akkor volt peteèrèsem. Pozitívak lettek a tesztek, vannak kisebb tüneteim is, de jól vagyok. Az orvosom csak április 5-èn tud fogadni, elèg lesz akkor elmenni az első vizsgálatra?
2018. márc. 7. 06:47
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Persze. Legalabb nem kell aggodjak ha ninca szivpilzalas vqgy hasonlok, hszen mikorra mesz mar lejet majd latni :)
2018. márc. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is 8 hetesen voltam először, semmit nem szólt senki. 😊
2018. márc. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha jol szamolom, akkor olyan 8 het korul leszel. Lesz embrio es szivmukodes, ha minden rendben es mar latvanyra is jo lesz.

En tobb terhesseg utan alapban ezt javasolnam, de minimum a 7 hetes kort, mert nekem pl nem volt jo, amikor korabban mentem (betoltott 6 het), de meg epp nem volt szivmukodes. Ket het mulva kellett visszamennem es az elso uh nem megnyugtatott igy, hanem epp, hogy akkor kezdtem ketelkedni, meg turelmetlenebb voltam mint elotte.


Ne legyen semmi gond, de ha megis valami negativat tapasztalsz (barmilyen formaban verzes, vagy eros gorcs), akkor pedig az ugyeletre menj, ha az orvosod nem tud aznap fogadni.

2018. márc. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom :)
2018. márc. 7. 07:14
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Persze, hogy elég.
2018. márc. 7. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!