Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ciki most már orvost fogadni?

Ciki most már orvost fogadni?

Figyelt kérdés
39 hetes vagyok. Szerintetek ciki ilyenkor orvost fogadni? Barátnőm és a családom is "erőlteti" (persze az én érdekembe) hogy fogadjak orvost. Én már most gáznak érzem olyan mint hogy ha eddig el kerültem volna azt hogy fizessek vagy valami. Szerintetek?

2018. márc. 7. 21:57
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Cikinek épp nem lenne ciki, de szerintem már nem vállalna el egy doki sem...
2018. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ritka az az orvos, aki ilyen előrehaladott terhességgel fogad.
2018. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Hat ez mar nem id elorehaladott....konkretan pislogsz es vege. Nem is ertem h merult fel a kerdes. Tudod te is sztm h hulyeseg, es eselytelen is
2018. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen én teljesen értelmetlennek látom már most a végén. Ezért is kérdezem. Nem én vetettem fel az "ötletett". Örülök hogy aggódnak értem de ugy érezném magam az orvos előtt mint egy ingyen élő akinek ha szorul a hurok a nyaka körül hajlandó fizetni. Szerintük ez hülyeség és ne érezzem kellemetlenül magam.

Köszönöm a véleményeket.

2018. márc. 7. 22:18
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

maximum hülyét csinálsz magadból...

Esetleg akkor tudom elképzelni, hogy ha eddig sztkban ugyan, de mindig egy dokihoz jártál, de én akkor se kérdezném meg, kb 10% esélye van, hogy elvállal

2018. márc. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
26. hét után már nem vállal el egy orvos se, 24. hét után is csak jó pénzért.
2018. márc. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ked
2018. márc. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%

Kérdező! Ilyenkor már felesleges orvost keresni, mert senki sem fog elvállalni! Nem lesz gond szülésnél a doki csak a kitolásnál lesz bent úgyis!

#6 Ez nem igaz, hogy 26 hetesen már nem vállalja az orvos! Én 32 hetes voltam amikor orvost fogadtam és nem fizettem neki, ráadásul szülés után sem tartotta a markát!

2018. márc. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél orvost fogadni, nyugodtan kérdezd meg. Nyilván a szülésért fizetnél neki.
2018. márc. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Nem fognak elvállalni, de egy probát megér
2018. márc. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!