Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes a margitban orvost...

Érdemes a margitban orvost fogadni?

Figyelt kérdés
Hogy bannak a kismamaval ha nincsen fogadott orvosa? Ki mit tapasztalt? Mindenre kivancsi vagyok. Koszi elore is ha írtok 😊

2016. júl. 7. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Ismerősömék ott szültek, nem volt fogadott orvosuk. Most is ügyeletesnél fognak szülni.

Korrekt, jó ellátást kaptak.

Én a Szent Imrében szülök majd, szintén ügyeletesnél.

2016. júl. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Margitba jarok gondozasra. A dokimat,aki mar nem vallal szulest,megkerdeztem,kit ajánl. Erre vissza kerdezett h miert,mi a problemam az ugyelettel? Mivel mar evtizedek ota ott dolgozik,ebbol azt szurtem le,h valoszinuleg az ugyeletes orvosok teljesen megfeleloek. Anyukam 3x szult ott,mindig volt fogadott orvosa de csak 1x ert oda idoben. Ezert 2x ugyeleten szult. Semmi gond nem volt.
2016. júl. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom hogy irtatok. Kedves utolso megkerdezhetembhogy ki az orvosod? 😊
2016. júl. 8. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!