Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes orvost fogadni szüléshez?

Érdemes orvost fogadni szüléshez?

Figyelt kérdés
Első babám lenne a Margitkórházban szülök majd. Elvileg egészséges vagyok nincs cukorbetegségem stb..Ha igen mikor érdemes az orvosnak mondani és kit ajánlanátok a Margit korházból? Senkit nem ismerek még mert még csak 13 hetes vagyok

2016. máj. 14. 19:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges orvost fogadni. Akkor már inkább szülésznőt érdemes. Olbass korábbi kérdéseket, ott sokan leírták már a tapasztalataikat.
2016. máj. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem érdemes volt. Sokra mentem volna szulesznovel sürgősségi csaszarnal. ...
2016. máj. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha megteheted, fogadj orvost és szülésznőt is. Soha nem lehet tudni, hogy kire lesz szükséged abban a helyzetben. Nekem első szulesem lesz augusztusban és az orvosom mellé most keresem a szülésznőt.
2016. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Orvost fogadj ha megteheted.Nekem ha nincs orvosom az elso gyerek utan kiveszik a mehem es most nem lenne 3 gyonyoru kisfiam.

Mindharmat egy orvosnal szultem.hozza jarok 10 eve,ismeri minden nyavajam.

Es nem mellesleg mindharom csaszar volt.a szulesznovel nem sokra megyek.

Persze aki huvelyi uton szul annak lehet nagyobb segitseg a szuleszno de ezt nem tudhatod elore es a szulesig sem mindegy,hogy van e orvosod vagy sem.

2016. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Maradjunk annyiban, hogy az orvosnak az az érdeke, hogy ezt elhitesse a nővel, aki felfogadta, hogy meg legyen ideologizálva az a 150 ezer forint. És hogy legközelebb is oda menjen.


Közben az ügyeletes is megtette volna ugyanezt ingyen. Csak neki nem olyan jó a marketingje.

2016. máj. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

Szülésznőt, szülésznőt, szülésznőt! Nekem ez a tanácsom..


Amúgy én fogadtam dokit méghozzá szintén a Margitba...

De.. Én helyileg nem oda tartozom ha nem fogadtam volna ott nem szülhettem volna csak abban a kórházban ahová helyileg tartozom, na most ott inkább nem szülnék!!


De a Margitba és úgy vettem észre, hogy mindenki nagyon késséges, kedves, jó szakképzett orvos. Ha oda tartoznék csak szülésznőt fogadtam volna de azt biztosan!!!


Elég ha annyit mondok, hogy hajnal 3 kor mentünk be délután fél 1 kor érkezett meg a Fogadott orvosom addig végig szülésznő segített, vizsgált, figyelt ránk..

2kor megszületett a lányunk.. Ebből a dokinak a szerepe az EDA beadása volt, gátvarrás,kaparás, és a babót kinyomni belőlem.. Nos ez egy 100-asba fájt..

Amúgy ha nem lett volna doki akire várni kellett mert épp magánrendelt akkor már sokkal hamarabb is megszülhettem volna... Csak hát várni kellett..

Nem is tudom.. Így utólag simán szülhettem volna egy ügyeletesnél is.. Nekem mind szimpi volt.. De szülésznőt tényleg érdemesebb.. Hozzá jártam amúgy terhesgondozásra is.Az 8ezer volt. Amúgy a tarifája már 10ezer és ha megfogadod az már 120ezer ft.


De mint mondtam ha nem fogadok ott dokit akkor nem szülhettem volna ott..

2016. máj. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)) Gondolkozom rajta még van időm :))
2016. máj. 15. 19:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Én az első gyermekemnél nem fogadtam, és a kórházban jöttem rá,hogy nagyon is jól tettem. Akiknek többet bent kellett feküdni (túlhordás, korai szülés veszélye miatt), és volt fogadott dokija, azzal nem igazán foglalkozott a többi doki, viziten átsiklottak felette, a saját doki meg max 3-4 naponta nézett rájuk, persze ha épp nem nyaralni volt valahol. De történt már a családunkban, hogy a fogadott doki megindította idő előtt a szülést, mert a kiírt időpontban vidékre utazott.
2016. máj. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8-asnak igazat adok.

1. Tényleg rám sem néztek mert, h van fogadott dokim... Pedig mint írtsm hamarabb is meglehetett volna a gyerkőc.

2. És tényleg simán meginditják elöbb ha épp nyaralni mennek..

2016. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem úgy döntünk, hogy nekem sem lesz fogadott orvosom persze ha olyan anyagi helyzetben lennék lehet hogy nem gondolkodnék rajta :) Köszi a hasznos tanácsokat akinek van még írja le nyugodtan :)))
2016. máj. 16. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!