Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult már ilyen veletek is?

Előfordult már ilyen veletek is?

Figyelt kérdés
23hetemet töltöm a héten, és nem mindig, de gyakran előfordul hogy egy laza séta alkalmával is megfájdult a hasam. Nincs kifejezetten olyan pont hogy csak az alhasam vagy csak a köldök résznél. Mindig máshol de leginkább az alhasam végig vizszintbe.
2018. márc. 8. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem
2018. márc. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt, nem görcsölt, csak szurkált. A hirtelen megnövrkedett teher, ahogy a méh napról napra nő. Olyankor feküdj le, pihenj és vegyél be magnéziumot.
2018. márc. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a napokban kezdődött, 22 hetes múltam :)
2018. márc. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni, pihenésre elmúlik.
2018. márc. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen.A 20hét környékétől.Azt mondta az orvos, hogy ezt nevezik haskeményedésnek.Magnéziumot szedtem rá, de igazából sokat nem segített, a séta utána már folyamatosan egyre rosszabbul esett az utolsó hetekbe már nem is erőltettem annyira kellemetlen volt.
2018. márc. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kucieszti válasza:

Szia! Ez engem is érdekelne! Én 27 hetes kismama vagyok...bár nekem több problémám is van e melett. Megrövidült a méhnyakszájam 2 cm re kb 2 hete. cukorbeteg vagyok és alulmüködik a pajzsmirigyem! Csak én nem tudtam hogy ami neked van természetes terhesség vagy nem...

Bár nekem is sok séta után szokott elöjönni. Lepihenek pár órára és már jobban is vagyok.

Hogy ez mitől van fogalmam nincs...

2018. márc. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!