Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterheléses értékek,...

Cukorterheléses értékek, nagyon rosszak nekem?

Figyelt kérdés

Feherversejtszam : 18,3

Neutrofil granulocita abszolut : 15,4

Neutrofil granulocita : % : 83,8

Limfocita% : 9,7%

Monocita abszolut : 1.0

Glukoz 2 oras ertek : 3,7



Vizelet : genny : pozitiv

Feherversejt : 31


2018. márc. 9. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a glükóz 2 órásnak 3,7 nagyon alacsony és az majdnem olyan rossz mintha magas lenne.

A vizelet: genny + és a fehérvérsejt 31 már inkább aggodalomra ad okot, sosem jó a fehérvérsejt a vizeletben.

Az orvossal konzultáltál erről? Mit mondott?

2018. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Most hoztam el az eredmenyt. Mar nincs doki....
2018. márc. 9. 15:24
 3/14 anonim ***** válasza:

A 2 órás glükóz nekem 3.8 lett, az éhgyomri se volt olyan sok, rendszeresen rosszul is vagyok emiatt főleg étkezések után, mégsem foglalkozott senki a leleteimmel.

A védőnő csak beírta a füzetkéjébe az eredményt és annyi. Kérdeztem erről, de csak legyintett, hogy jó ez. :(

2018. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk en is surun rosszul vagyok , faradekony, fejfajos , orrvérzős, gyengének érzem magam ....
2018. márc. 9. 15:36
 5/14 anonim ***** válasza:
A neut gran magas, és emiatt a fvs is, elkaptál vmit. Menj el dokihoz.
2018. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Surun fujom az orrom viszonylag , es megyek pisilni. Akkor lehet csak ennyi lesz a gond ??
2018. márc. 9. 16:29
 7/14 anonim ***** válasza:
Gyógyulj meg, aztán max menj el újra.
2018. márc. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az orrfolyas és a pisiles ne haragudj de a terhessége egyik velejárója! Az nem feltétlen betegség! Nekem nem volt orrdugulás és orrfolyas on de meg ejjel is 3-4x voltam pisilni mindig előző terhességemnel és most is! 15 hetesen ma mar vagy 10x voltam pedig meg a baba se nagy... viszont a rosszullét és orrcerzes nem jó! Keress dokit, ha ez akit vársz semmit nem mond menj tovább! Ez a babának és neked se jó!
2018. márc. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mennyi az éhgyomri cukorérték? Anélkül nehéz értékelni.
2018. márc. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Éhgyomri glukoz : 3,9

A cukorérték az jó , se éhgyomrinál , se 2 órás utáninál nincs eltérés, most néztem meg azt jobban ...

2018. márc. 9. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!