Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterheléses értékek,...

Cukorterheléses értékek, nagyon rosszak nekem?

Figyelt kérdés

Feherversejtszam : 18,3

Neutrofil granulocita abszolut : 15,4

Neutrofil granulocita : % : 83,8

Limfocita% : 9,7%

Monocita abszolut : 1.0

Glukoz 2 oras ertek : 3,7



Vizelet : genny : pozitiv

Feherversejt : 31


2018. márc. 9. 15:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Akkor jó az eredményed. Ugyanis, ha a terhelés után a vércukor nagyon beesik az éhgyomri alá, az kezdődő inzulinrezisztenciára utalhat. De ha neked 3,9 az éhgyomri és 3,7 a kétórás, akkor szuper. Ha pl 4,9 lett volna az éhgyomri és így esik be 3,7-re, akkor ott már érdemes szakértővel beszélni.

A terheléses cukornál ugyanis nem csak a határértékek számítanak, hanem az egymáshoz viszonyított értékek is.

2018. márc. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem 2,8 volt a terheléses, de sose voltam rosszul. A doki nagy szemekkel nézte, kérdezte is, hogy nem vagyok-e rosszul.ondtam, hogy nem, így nem foglalkozott ezzel, dd mondta, hogy szóljak ha ez megváltozik és nem érzem jól magam. Mindenképpen szólj az orvosodnak, hogy ez rosszulléttel is jár Nálad! Ha tudsz egyél minél több teljes kiőrlésű dolgot, mert azok lassan emelik meg a vércukrodat és nem is esik le gyorsan tőlük. Lehet picit enyhíti a rosszulléteidet. Minél kevesebb finomított szémhidrátot, mint a fehér kenyér, csoki, az édességek úgy összességében.
2018. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem az éhgyomri is alacsony volt, 3. Ezt még elfelejtettem:).
2018. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Fejfajas-orrverzest-gyengeseget mar mondtam, azt mondtak ez normalis...terhesseggel jar....
2018. márc. 10. 02:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!