KezdƑoldal » GyerekvĂĄllalĂĄs, nevelĂ©s » TerhessĂ©g » Nem latszik a hasam terhesen...

Nem latszik a hasam terhesen miert?

Figyelt kérdés
20 hetes kismama vagyok es alig van hasam 20 eves vagyok,lenne valami bajom?😕
2018. mĂĄrc. 10. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** vĂĄlasza:
FĂŒgg testalkattĂłl is.. magassĂĄg, esetleg tĂșl sĂșly. Ha nem fejlƑdne jĂłl a baba Ă©s az lenne a gond, mĂĄr biztosan tudnĂĄd. Nem hiszem, hogy ugyan olyan lapos hasad lenne mint terhesseg elƑtt. :-)
2018. mĂĄrc. 10. 20:04
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/11 anonim ***** vĂĄlasza:
Rajtam se lĂĄtszott fĂ©lidƑben. Majd megnƑ mĂ©g.
2018. mĂĄrc. 10. 20:05
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/11 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Nem lapos,csak nem no ugy mint masnak,eleg magas vagyok amugy😊
2018. mĂĄrc. 10. 20:05
 4/11 anonim ***** vĂĄlasza:

Nincs semmi bajod. :)

20 hetesen kb 40-50 dkg korul van a gyerek.

OK, hogy mar no a mehed es van magzatviz, de ha ez meg az elso terhesseged, akkor eleg eros a hasizom magatol is (rendszeres sport mellett pedig meg inkabb), igy eleg jol megtartja a mehedet.

Rajtam 20. hetig semmi sem latszott egyik babaval sem, de azutan is nagyon lassan nott a pocakom. 25-28. hetig en a sima nadragokat/szoknyakat hordtam pl es nem vettek eszre, hogy terhes vagyok.

Pedig vekony vagyok es testre simulo ruhakban jarok inkabb, megse latszott rajtam a terhesseg sokaig.

2018. mĂĄrc. 10. 20:06
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/11 anonim ***** vĂĄlasza:
0%
ElsƑ terhessĂ©g nem lĂĄtszĂłdik ilyen hamar. Nekem a 24.hĂ©ten kezdett valami kis pukli lĂĄtszĂłdni.
2018. mĂĄrc. 10. 20:23
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/11 anonim ***** vĂĄlasza:

"Mint mĂĄsnak" - Nem mĂ sokbĂłl kell kiindulni. A poci növesztĂ©s nem verseny. Amikor az elsƑ babĂ mat vĂĄrtam egyik ismerƑs csajszi azzal dicsekedett mekkora a hasa, nekem meg milyen pici.. ahham, tök jĂł! Ez nem verseny.

Úgy szĂ©t repedt a vĂ©gĂ©re a hasa Ășgy nĂ©zett ki mint a görögdinnye. FormĂĄra Ă©s csĂ­kokra is. Nekem kisebb volt a hasam 0= Nulla csikkal mentem szĂŒlni.

Ɛ panaszkodott h nem mehet ilyen hassal strandra stb... Hmm... Nekem ugyanolyan maradt a hasam mint elƑtte. Kis has elƑnye h nem biztos h elreped. :-)

2018. mĂĄrc. 10. 22:33
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/11 anonim ***** vĂĄlasza:

ÖrĂŒlj neki, legalĂĄbb nem hĂĄtrĂĄltat a mindennapi Ă©letben.

Én is magas vagyok ( 181cm ), 1. terhessĂ©gnĂ©l a 41. hĂ©ten olyan hassal mentem szĂŒlni, mint mĂĄsnak van 5-6 hĂłnaposan.

Most a 2. babånål mår sajnos nekem is nagyobb a hasam, mår a 33. héten nagyobb volt, mint anno 41 hetesen.

2018. mĂĄrc. 10. 23:02
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/11 anonim ***** vĂĄlasza:
8 honapos terhesen meg fel Ă©vet adtak a bĂĄmĂ©szkodĂłk a szulesre :) jĂł h kicsi hasam volt Ă­gy nem repedt ahogy Ă­rjĂĄk. Szepen visszament Ă©s 6 hĂ©ttel szĂŒlĂ©s utĂĄn meg se mondtad volna rĂłlam h most szĂŒltem. Semmi gond orulj h nem nyom Ă©s nem kĂ©nyelmetlenĂŒl nagy!
2018. mĂĄrc. 10. 23:10
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/11 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

155 cm vagyok, bitang nagy hasam volt, mert gyorsan elfogyott a hely bennem fĂŒggƑleges irĂĄnyban.


Viszont pĂĄr Ă©ve meglĂĄtogattam egy rĂ©gi barĂĄtomat. Bemutatott a felesĂ©gĂ©nek (175 cm körĂŒli, kifejezetten szikĂĄr alkatĂș hölgy), aztĂĄn körbevezetett a lakĂĄsban. Hopp, ott egy bölcsƑ. KĂ©rdeztem, hogy terveznek gyereket mostanĂĄban?

Ɛ hĂŒldezeve nĂ©zett, hogy hĂŒlye vagyok-e, nem lĂĄttam a felesĂ©gĂ©t? Mit kellett volna lĂĄtnom? HĂĄt, terhes...

VisszamentĂŒnk, az arcĂĄn kĂ­vĂŒl a hasĂĄt is megnĂ©ztem. 6 hĂłnapos terhes volt Ă©s kĂ©zilabda nagysĂĄgĂș pocak. OkĂ©, nem testhezĂĄllĂł felsƑ volt rajta, de ha nem szĂłlnak, ĂłrĂĄkig eldumĂĄltam volna velĂŒk Ășgy, hogy Ă©szre sem veszem a felesĂ©g terhessĂ©gĂ©t.

2018. mĂĄrc. 10. 23:53
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/11 anonim ***** vĂĄlasza:

179magas vagyok . Hat nekem mĂ©g 27 hetesen is alig latszott a hasam . Ne izgulj most vagyok 37+5 es mindenki megkerdi ikrek lesznek? Hozzteszem nem hiztam csak a hasam nƑtt, ugy 32 tƑl indult be . Én mondom hatalmas 😃

Ne izgulj megnƑ az 😀

2018. mĂĄrc. 11. 19:20
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!