Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben milyen...

Első trimeszterben milyen nadrágot hordtatok?

Figyelt kérdés
8 hetes vagyok, sokszor puffadok és nem esik jól a normál nadrágaimat begombolva hordani. Nyomja hasam. Kismama nadrágot még nem szeretnék venni mert a munkahelyemen nem szeretném még, ha kiderülne. Mit ajánlotok?
2018. márc. 11. 09:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Gombold ki a nadrágod ás hordj bandázst esetleg. Vagy vegyél jeggingset, aminek gumis a dereka.

Vagy esetleg gombold ki a nadrágot és csak gumival rögzítsd a lyukhoz az nyúlik, viszont így hosszabb felsőt használj és ne tűrd be.

2018. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
H&M és C&A üzletekben is vannak gumis derekú nadrágok. Magasra van szabva és nincs rajtuk gomb. Én azokat hordtam sokáig. Bár ha jön a tavasz, szerintem kényelmesebb lehet a magas, gumis derekú, lenge tavaszi nadrágok. Vagy a Dechatlonban vannak nadrág szoknyák amik szintén nem szorosak. Azok is gomb nélküliek. Hozzá egy harisnya és megvan a kényelem.
2018. márc. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
10. héttől kismamanadrágot hordtam, mert mire hazaértem, annyira fájt a hasam, hogy sírni tudtam volna, ahol a gomb megnyomta. A kutya nem vette észre amúgy, milyen nadrág van rajtam, vegyél fel picit bővebb felsőt vagy inget és nem fog látszani a csík.
2018. márc. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem látni, hogy az kismama nadrág, ellenben nagyon kényelmesek. Legalábbis amiket én hordtam, teljesen normális szabásúak voltak, ott ahol a lényeg van, meg takarta a felsôm. Próbálj fel 1-2-t.
2018. márc. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsónak igaza van, egyáltalán nem látszik, hogy kismama nadrág. Nekem össz-vissz 3 nadrágom volt a terhesség alatt (átmeneti), abból kettő sima kismama szövetnadrág. A gyerekem óvodás, de még mindig hordom őket, mert nagyon kényelmesek, melegítik a derekamat. A felső rajta van, így nem látszik a magasított gumis felső része a nacinak. Egy állíthatós kertész farmer kismama nacim van, azt is hordtam az elejétől, lehet állítani oldalt, ott is csak azok a nők tudták, hogy kismama nadrág, akik már szültek. De ha veszek rá egy kardigánt, azon sem látszik. Egyébként én is csak a 3. hónapban szóltam a munkahelyemen.
2018. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyáron pedig nagyobb méretű ruhákat vettem, vagy pedig saját méretben lenge fazonokat mert a kismamaruhákat aránytalanul drágának tartom. Nyár lévén bőven vannak olyan ruhák, amik bővebb fazonok, lengék.
2018. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Vegyél nadràgbővítőt.
2018. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csípőnadrágokat hordok alapból mert annyira puffadok terhesség nélkül is, hogy ami reggel majdnem leesik, az délutánra szorít. Így nekem az első trimeszter nem volt kihívás. Ezek kényelmesek voltak, meg eleve olyan anyagúak, hogy nyúlnak. De én nem is tudok akárhol nadrágot venni, a tally weijl farmer jó fazon puffadásra, és szülés után se kell eltenni. :)
2018. márc. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Leggings-et hordok az a legkenyelmesebb . Kedden 25.het ...
2018. márc. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2018. márc. 11. 12:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!