Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor és mennyit reggelizte...

Ti mikor és mennyit reggeliztek a 3. trimeszterben?

Figyelt kérdés

Ma mit reggeliztetek? És tegnap? Hány óra körül van ez és legközelebb mikor esztek?



Számomra a reggeli a legfontosabb étkezés és eddigi életem során mindig reggelire ettem a legtöbbet de most egyszerűen nem tudok enni. Egyrészt sajnos kedvem sincsen és mire “kisajnálom” magamat addigra már ebédelni kell, másrészt semmi sem esik jól, ami eddig, harmadrészt, ha elkezdek enni alig tudom abbahagyni és hiába eszem szinte akármennyit éhség érzettel állok fel az asztaltól. Ami jól esik, az a párizsis zsömle, de nem akarok minden nap 25 dkg párizsival (és 5 zsömlével) indítani, mert nem tartom valami egészségesnek. Nem szeretnék elhízni, nem akarok most a terhesség végére felszedni még sok plusz kilót. Eddig 9 kg-nál járok és ez így szerintem jó. Ami még jól esik az a sima, natúr joghurt és kefír, de ez elég karcsú reggeli és félek, hogy elhagy az erőm. Mást megenni próbálok de mindentől hányingerem van újra, jön a savam és fáj utána a hasam. Ti mit reggeliztek? 34. héten vagyok


2018. febr. 5. 11:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Általabán 7-8 kozott reggelizek,mindig vagy egy szendvicset ,pirítóst vagy rántottát. Néha hoz párom kakaóscsigát akkor azt.

Meg egy tea.

De van h elhuzodik 10re mert nem erzem h éhes lennék.

Attól is függ este mit ettem es mikor. Meg h mennyire sok a savam.

34+2

2018. febr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a nap bármely szakában szinte soha nem vagyok éhes ha neki allok enni akkor is kb egy 3 éves adagja megy le .... es mar nem kapok levegőt ...irigyellek barcsak en tudnek ennyi 5 zsemlet .... pl ma itt van 1 ora es ettem 1 db pogacsat 9 kor meg egy savlekotot...

33hkm

2018. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mivel IR-es vagyok, így fontos, hogy egyek. Férjem 7 előtt elindul dolgozni, általában kelek vele, ekkor beveszem a pajzsmirigy gyógyszert, ami után kb. 45 percet kell várni, mire lehet enni/inni. Addigra meg is éhezem, tehát legkésőbb 8kor reggeli.

30g lassú szénhidràt a reggelim, ami kb. egy szelet teljes kiőrlésű rozskenyér. Általában margarinnal vagy vajkrémmel, valami felvágott, sajt, zöldség. Néha iszom teát mellé, de általában ásványvíz.

A 27-30. hét között nagyon durva gyomorégésem és gyomorszáj fájdalmaim voltak, akkor örültem, ha bármi lement. Igyekeztem akkor is figyelni a szénhidràtra, de alig tudtam enni valamit. Aztán kaptam rá gyógyszert és újra minden rendben.

33 hkm

2018. febr. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!