Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első trimeszterben étvágytalan...

Első trimeszterben étvágytalanság?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 7+6 hetes terhes. Hányinger, émelygés, hányás egyáltalán nincs. Viszont szinte semmit nem kívánok enni. Ha mégis eszem akkor rosszul esik, rossz tőle a gyomrom, mintha a fél hűtőt ettem volna meg.

Az elmúlt három hétben fogytam már 3 kgt pedig ez csak most jött, hogy ennyire nem tudok enni.


A legkönnyebben a gyümölcs megy és egy két zöldség. Viszont IR vagyok és aggódom, mert a sok gyümölcs nem jó, bár ha nem eszem az sem.


2018. febr. 20. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen normális az étvágytalanság, kicsit tévhit, hogy éhesebb az ember... igazából a második trim végén és a harmadik trim elején jellemzőbb a falánkság.


Én is IR-es voltam. Étvágytalan, de csak csokit kívántam, meg mustárt, meg narancsot.


A terhességem alatt 3 hetet diétáztam, többet nem, csak figyeltem, hogy ne egyek minden nap sütiket. A cukrom jó volt a babám is egészségesen született. Nem tudtam volna tartani az Ir diétámat ( nyilván, ha gond lett volna a cukrommal, vagy babával, akkor inkább szenvedek), de örültem, hogy valamit tudtam enni. Beszéld meg az orvosoddal. Terhesen valahogy minden más. Még a gyümölcs a legjobb amit bűnözhetsz IR-esként. Csak akkor a liszteket meg cukrokat egyéb iránt kerüld :)


Vigyázz magatokra!

2018. febr. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En 7+5 vagyok. En ugyan igy vagyok. Semmit nem kivanok, sokszor jarok ugy, hogy valamire ranezek es oklendezek. Ma nagyon szedultem egesz delutan, hanyingerem volt. Eddig egyszersem hanytam.

Remelem meguszom a tovabbiakban is.

Jo baba varast. 😘

2018. febr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok. 2 hete hányok és alig eszek. 4-5 kilot fogytam már. Doki szerint nem baj, folyadék a fontos. Majd visszajön az étvágy :) legalábbid ebben reménykedek. :D
2018. febr. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!