Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok kitudom...

6 hetes terhes vagyok kitudom hordani?

Figyelt kérdés
2 honapja diagnosztizált CPOs-és IR-es vagyok. spontán estem teherbe. semmiféle gyogyszert nem kaptam egyik betegségre sem. és tele van cisztával a petefészkem mind a kettő. Kitudom hordani? siker rörténetekket szeretnék hallani.

2018. márc. 11. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem a petefészkedben fog fejlődni, úgyhogy értelmetlen a kérdés.

A diétát tartanod kell, de ennyi illetve jobban fogják figyelni az értékeidet.

2018. márc. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha már egyszer teherbe estél, szerinted akkor utána annak mi köze a petefészkeidhez ?
2018. márc. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
PCOS. És igen, ki tudod hordani, mert a méhedben fejlődik a magzat.
2018. márc. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem erre gondoltam konkrétabbaN arra hogy ugye cposoknal nagyobb a veteles eselye. es ugye az enyem kezelve sincsen. kellene valamit szednem?
2018. márc. 11. 18:24
 5/9 A kérdező kommentje:
koszonom a javitast pcos
2018. márc. 11. 18:25
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Hogyhogy “kezelve sincs”? Es miert a gyakorikerdeseken akarod kezeltetni magad miert nem orvossal? Kedves tőled, hogy ilyen szuperképességeket feltételezel rólunk, de nem, nem tud senki távdiagnosztizálni és távgyógyítani. Minden felmerülő kérdés vagy probléma a nőgyógyászod felé kell jelezni
2018. márc. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel spontán teherbe tudtál esni ezért nem hinném hogy olyan nagy lenne a baj,orvod mit mond?
2018. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kezeletlen pm alulműködésem volt és IR-em egyikről sem tudtam és ikreket vártam. 6, héten minden rendben volt majd 9. héten már rég elhalt a terhesség :(


Sajnos nálunk lett belőle baj, majd kaptam a pm-re gyógyszert végül az IR-re is. Másfél év után sikeresen anyuka lettem :)


Beszélj a dokival lehet kapsz gyógyszert, egyébként ha már összejött a betegség mellett, szerintem nem lesz baj. (nálam is csak azért volt, mert 2en lettek volna)


Minden jót kívánok, és dokival egyeztess, itt senki nem tud segíteni.

2018. márc. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hcg színtem eleg magas a petezsák méretéhez képest a petezsák 3mm a hcg 1060 volt. 4 napja. abortuszom is volt két éve és az első volt. nem sikerült az ab es megint meg kelket kaparni most meg cpos es ir es elso alkalommal terhess lettem pedig nekem 0,001 % volt. Nagyon ugy erzem nem fog megmaradni. Kétségbe vagyok esve.A nogyogyasz annyit mondot ha gorcsolnek es vereznek akkor mennyek vissza meg h ne feljek nem lesz baj.
2018. márc. 12. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!