Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez a második csík nem halvány...

Ez a második csík nem halvány egy 5 hetes terhesség esetén? Baj ha nem nagyon erősödik? (Kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


5+1 hetes vagyok...

A kislányomnál már a nem várt napján olyan erős volt, hogy majd kiverte a szemem...ezét is aggódok...


2017. nov. 20. 08:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Sztem biztos az vagy. Téves halvány pozi nincs. Am nekem a második babámnál ennyi idő után még ki sem mutatta.
2017. nov. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen, tudom h nincs téves pozitív teszt, de olyan halovány a csík :(
2017. nov. 20. 08:32
 3/21 anonim ***** válasza:

És mi van akkor, ha halvány?

Miért kell a semmin szomorkodni? Ha erősebbet akarsz húzd át filctollal

2017. nov. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok ! Pozitív ! Nekem ennel halvanyabb volt...😇
2017. nov. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
1. vagyok, nekem is ilyen halvány volt.
2017. nov. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ennél halványabbal kismama voltam. Azt nagyítóval kellett keresni....Ez ahhoz képest csúcs!!!!
2017. nov. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

3# süt belőled az empátia.

Barnazas is volt, ami progi pótlásra megszűnt.

Az ember óhatatlanul összehasonlítja a két terhességet, az elsőnél se vérzés nem volt és a csík is olyan volt mint a kontroll csík.

Beparaztam a méhen kívüli miatt :-/ 4 hetesen volt uh de semmit nem láttak, csak azt h szépen meg van vastagodva a mehnyalkahartya.

25-ös teszt volt amúgy.

2017. nov. 20. 08:56
 8/21 anonim ***** válasza:
Azt olvastam H a hcg szint miatt van így,nálam is ez van! Én elmentem vérből hcg-t nézetni és egyértelmű volt a hcg növekedést,mert én is méhen kívüli től tartottam! Ajánlom neked is
2017. nov. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
A héten megyek ultrahangra, remelem már látnak valamit.
2017. nov. 20. 10:43
 10/21 anonim ***** válasza:

Ez x-epil.. Nekem is ilyen lett, ha megszárad erősebbnek tűnik majd. Ez a teszt később sem lesz egyébként ennél erősebb.


Gratulálok

2017. nov. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!