Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Halvány csík a teszten....

Halvány csík a teszten. Szerintetek terhesség? Várjak még vagy cseréljek tesztet?

Figyelt kérdés

A párom és én 9 hónapja próbálkozunk babával, sajnos eddig nem jött össze. Már legkésöbb hét elején megkellett volna jönnie, mert van hogy késik pár napot.

Napok óta erős émelygéssel küzdök. A barátnőm unszolására vettem egy tesztet mert én így a 9 hónap után nem vagyok már valami bizakodó.

A második vonal halvány de ott van. Terhess lennék? Várjak még a következő tesztel? Vagy vegyek másik fajtát. Medi lab 2dbosat adott a gyógyszerész.


2017. dec. 13. 11:56
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
85%
Halvány csík is csík. :) Teszel fel képet esetleg?
2017. dec. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is halvány csík volt én negatívnak vettem,aztán csak nem jött meg 2-3nap múlva rendesen látható két csíkos lett az x-epil teszt.

A halvány két csík is pozitív :)

2017. dec. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
2017. dec. 13. 12:01
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ugyanez van velem is. Ma reggel teszteltem és két csík van, de a terhességet jelző csík halvány, világosabb, mint a tesztcsík. (X-epil terhességi tesztet használtam). A használati utasítás azt írta, hogy ez pozitívnak számít, de ismételjem a tesztet 48 óra múlva.


Kíváncsi volnék én is, hogy akkor most összejött vagy nem. Én sem bizakodom nagyon, másfél éve próbálkozunk lassan...

2017. dec. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Várj két napot, akkor sokkal erősebb lesz a második csík! :)

Addig drukkolok!

2017. dec. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
A halvány pozitív is pozitív, amennyiben időn belül jött ki. Persze ellőheted a másikat is akár, de ha már van egy pozitív teszted és továbbra is késik, akkor nyilván terhes vagy.
2017. dec. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Persze, csak így 9 hónap után szerintem érthető a bizonytalanságom. Köszönöm szépen! Nagyon kedvesek vagytok! Remélem hogy tényleg pozitív :)
2017. dec. 13. 12:02
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Most láttam a képet, az enyém is kb ilyen erősségű. (4. válaszadó vagyok).
2017. dec. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez pozitív. :) Nyílván napokkal erősödni fog. Rögtön megjelent vagy mennyi idő után?
2017. dec. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Drukkolok neked is kedves 4.válaszadó! :)

És akkor várok még két napot! Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :)

2017. dec. 13. 12:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!