Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Preecclampsiája kinek volt?...

Preecclampsiája kinek volt? Főleg úgy hogy első normális terhesség,2. preecclampsias?

Figyelt kérdés
mindenhol azt olvasom, hogy elsődlegesnél 1babánál szokott lenni a toxémia, 2.nál már annyira ismeri az immunrendszerünk az apai génállományt hogy nem alakul ki toxémia. És a másodlagos, ha van az előzményben cukorbetegség, vagy magas vérnyomás vagy véralvadási probléma. nálam egyik se volt. akkor ez hogy lehetséges?
2018. márc. 12. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
3. babámat várom egy apától és az első kettőnél is volt, most is van jelenleg, amiatt vagyok kórhában. Nem nagyon ismerik az orvosok a kialakulás okait vagy magát a betegséget, csak annyira, hogy kezelni tudják, ha baj van. Feltételezések ezek csak, hogy második vagy többedik terhességnél nem alakulhat ki.
2018. márc. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valóban inkább az az általános, ha az első terhességben alakult ki a toxémia, és ugyanattól az apától kicsi az esélye újra, de sajnos lehet bárkinek, bármikor, látható ok nélkül. Pont 1 hónapja voltam emiatt egy konzultáción, második babát szeretnénk, és az elsővel gyanús volt a vége, de végül nekem állítólag nem alakult ki. Ott sok dolgot mondott a doki, de egyébként tényleg nem tudják, mi okozza, statisztikáik vannak,az alapján mondják, hogy mekkorák az esélyek.
2018. márc. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia 3. babámat várom és mind a három terhességgel volt, egy apától. Jelenleg is emiatt fekszem kórházban.

37 hkm

2018. márc. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!