Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi folyás normális a...

Mennyi folyás normális a terhesség alatt?

Figyelt kérdés

27 hetes terhes vagyok és kb 4 hete kaptam antibiotikumot meg kúpot a nőgyógyàsztól hüvely gomba miatt.

Rendesen beszedtem meg elhasznàltam,de semmi vàltozàs nincs.

Nagyon nagy mennyiségű folyàsom van. Van hogy sàrga,van h fehér ma pl gyengén zöldes volt. Krémes àllagú. Szaga soha nem volt.

Màrcius 5.-n van időpontom a dokihoz.

Visszamenjek előbb vagy ez teljesen normàlis dolog?


2018. febr. 25. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális sajnos. Az elszínezôdés baktérium miatt is lehet, ami nem jó, ha feljut. Ha kismedencei gyulladást okoz, az már a babára is veszélyes. Menj vissza hamarabb.
2018. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Menj vissza mielőbb, a koraszülések jó részét felszálló fertőzés okozza.
2018. febr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nagyon enyhén sárgás, fehér normálisnak számít, még extra sok mennyiségben is terhesség alatt, ha nincs viszketés, nincs szaga stb. A zöldes folyással én viszont azonnal mennék, nehogy nagy baj legyen belőle.
2018. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is antibiotikum hatására jelentkeztek ezek a panaszok, és én azonnal visszamentem a nőgyógyászomhoz. Soron kívül fogadott. Menj vissza hozzá minél előbb
2018. febr. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség alatt az amigy is relatív sok folyasom meg több lett de fejet és szagtalan. Viszketes és kellemetlen érzés miatt mégis kaptam gyógyszert és kupot. Nekem erre elmúltak. Sajnos a zöld az gyulladás moatt van és ha szaga is van jó eséllyel bakteriális, ami veszélyes a terhesség alatt! Szerintem se várj vele sokat. A héten kérj időpontot inkább mintsem baj legyen.
2018. márc. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!