Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rh negatívos kismamák? Van,...

Rh negatívos kismamák? Van, aki vérzett terhesen, de nem kapott anti D injekciót és mégis minden rendben volt? (nem termelődött ellenanyag)

Figyelt kérdés
2018. márc. 16. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért kéne Anti-D vérzésre? Mindkettőnél csak a szülés után kaptam, mivel akkor keveredhet össze kettőnk vére. A második lányomnál véreztem 5. héten, nem kaptam.
2018. márc. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt többszöri vérzés 15. és 25. hét között, barnázással felváltva, de sosem volt baj, azt mondták nem a méhből jön. Ellenanyagot minden vérvételnél néztek. Aztán végül szülés után se kaptam anti-d injekciót, mert a kisfiam is negatívos lett(apukája rh+).
2018. márc. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 cicahopp ***** válasza:
Hányadik terhességed? elsőnél nem volt nekem semmi baj, csak szülés után, brutálisan besárgult mert ő 0 poz én 0 neg. Másodiknál meg kb 2 havonta nézik a vérben már- főleg ha kéred is.
2018. márc. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez a 2. terhességem. Az első kisfiam születése után kaptami anti d-t, mert ő 0+ lett, én pedig A- vagyok. A 12. heti vérvizsgálaton nem találtak ellenanyagot, legközelebb a 24. héten lesz. Azt mondta a dokim, ne aggódjak, figyelve lesz az ellenanyag és hogy nem szabadna gondnak lenni. Remélem, igaza lesz.
2018. márc. 26. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!